Саакашвілі розповів про "революційні реформи" на митниці, у суді та податковій

Експрезидент Грузії отримав посаду в травні.

Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі розповів, що на Україну чекає реформування на митниці, у податковій та судовій системі.

Які зміни відбудуться, Саакашвілі розповів ефірі Сніданку з 1+1.

"По-перше, важливо, щоб українці, які перетинають кордон, не стикалися з корупцією. У Грузії ми створили найкращу митницю згідно всіх міжнародних організацій. Є можливість таку ж створити в Україні", - наголосив він.

Голова комітету Національної ради реформ зауважує, що радикально слід змінювати судову реформу. "В Україні немає справедливості, бо немає справедливих судів. Там треба радикально все змінювати. Протягом кількох тижнів презентуємо концепцію, як радикально змінити українську судову систему", - каже Саакашвілі.

Крім того, відбудуться зміни і у податковій сфері. "Перша пропозиція - скасувати корупційний податок на прибуток і ввести податок на виведений капітал. Ще одна пропозиція — це питання процесуальних угод між прокуратурою і тими людьми, які вкрали гроші в державі, - повернути гроші державі в обмін на домовленості не сидіти у в'язниці. Такими методами в Грузії повернули два мільярди доларів", - зауважив голова комітету.

Відео Міхеїл Саакашвілі розповів про майбутні революційні реформи

Україну очікують революційні реформи на митниці, в податковій, охороні здоров’я та судовій системі  вже цього року.  Про це говорили на першому засіданні Національної ради реформ за участі президента. На прямому зв'язку голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України - Міхеїл Саакашвілі.   

Міхеїл Саакашвілі розповів про майбутні революційні реформи

Саакашвілі також обмовився про те, що "голови полетять". Утім, чиї голови і хто може втратити посаду, він не сказав.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський увечері 7 травня призначив ексрезидента Грузії та керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. Про це йдеться в указі "Питання Національної ради реформи і Виконавчого комітету реформ", який глава держави підписав 7 травня. 

Перемовини Міхеіла Саакашвілі з депутатами тривали кілька тижнів. Так, 22 квітня у "Слузі народу" повідомили, що Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів