Саакашвілі: щодо НАТО є нюанси, але в Європу Україна інтегрується швидко

Михайло Саакашвілі зазначив, що відносини України та Грузії розвиваються дуже активно: "ніколи стільки українських туристів сюди не приїжджало, як зараз з України офіційних осіб".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що Україна дуже швидко інтегрується в Європу.

"Звичайно, кожна країна вільна собі обирати. Україна сама вирішує. Але я хотів сказати щодо НАТО - там, звичайно, можуть бути свої нюанси. Але, в цілому, Україна зараз дуже швидко інтегрується в Європу", - сказав Саакашвілі в інтерв'ю російським журналістам.

За словами грузинського президента, зараз відносини Тбілісі та Києва розвиваються набагато швидше, ніж будь-коли розвивалися останніми роками.

"Це вже зараз реальні відносини, засновані на реальних економічних, політичних і, головне, людських зв'язках. Ніколи стільки українських туристів сюди не приїжджало, ніколи стільки бізнес-груп і офіційних делегацій до нас не навідувалося, як зараз з України офіційних осіб. І ми цьому дуже раді", - зазначив він.

"В цілому суть, я думаю, української політики - вона абсолютно відкрита. Вона завжди була проукраїнською, залишається проукраїнською", - наголосив Саакашвілі.

Він висловив упевненість, що "в цій розширеній Європі буде місце і для України, і для Росії в майбутньому, і для всіх нас".

Нагадаємо, за попереднього президента Віктора Ющенка, який, до речі, був у гарних відносинах із Михайлом Саакашвілі, Україна підтримувала курс на євроатлантичну інтеграцію. Але Віктор Янукович, який прийшов до влади в лютому цього року, відмовився від ідеї вступу України до НАТО.

1 липня Верховна рада ухвалила закон "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", який передбачає остаточну відмову України від НАТО та набуття позаблокового статусу держави.

Читайте також:

Саакашвілі створює "антиросійський блок": Україну в ГУАМ замінить Білорусь

Грузія не боїться зближення України та Росії

Генерал СБУ: українці потрібні Росії як гарматне м'ясо

Янукович підписав відмову України від НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: