Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі різко відреагував на трирічну заборону на в'їзд до України

Захист політика таке рішення вважає незаконним і буде його оскаржувати.

Найближчі три роки, до 13 лютого 2021-го, екс-президенту Грузії і лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі заборонений в'їзд до України.

Таке рішення ухвалив начальник Мостиського прикордонного загону. Про це повідомила Державна прикордонна служба адвокатам Саакашвілі, передає прес-служба партії "Рух нових сил".

Держприкордонслужба вважає, що це рішення повністю відповідає вимогам чинного законодавства України. У відомстві пояснили, що 12 лютого було здійснено "реадмісію М. Саакашвілі за стандартною процедурою", бо він незаконно перебував на території України після рішень судів.

Захист Саакашвілі вважає таке рішення незаконним і буде його оскаржувати.

"Рішення незаконне, оскільки в ньому знову ж таки дублюють рішення Державної міграційної служби і влади, на основі яких у незаконний спосіб був затриманий й вивезений Міхеіл Саакашвілі. На момент викрадення у Саакашвілі був легальний статус перебування в Україні, була подана касація щодо додаткового захисту, діяла довідка на перебування в Україні. Тому ми це будемо оскаржувати у адміністративному суді. Таким рішенням українська влада підтвердила, що вони не знають яким чином довести провину Саакашвілі в справі "грошей Курченка" і в них немає доказів. Це доводить сфабрикованість цієї кримінальної справи та зобов’язує негайно закрити цю справу та припинити переслідування Саакашвілі та Дангадзе", - зазначив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Сам Саакашвілі прогнозує швидкий кінець "режиму Порошенка" й планує повернутися до України.

"Тут сказано, що начальник Мостиського прикордонного загону заборонив мені в'їзд до України на три роки...Ну, вже ні, давайте називати речі своїми іменами: мене вислав з країни збожеволівший від страху барига, що його і його банду відженуть від корита, і він чомусь думає, що протримається ще три роки. Вони думають, Саакашвілі - двигун народного протесту і таким чином вони позбудуться народного обурення. Чергова дурна помилка. Люди роздратовані відсутністю реформ, відсутністю змін, тотальною брехливістю і злодійкуватістю влади. А Саакашвілі - всього лише один з мільйонів таких незадоволених. Зі мною чи без мене, цій владі вже прийшов кінець, а я повернуся додому в Україну вже зовсім скоро, набагато-набагато раніше, ніж через три роки. Може принесу Петру Олексійовичу передачку у в'язницю, в пам'ять про минулі студентські роки, я не злопам'ятний...", - прокоментував Саакашвілі.

Нагадаємо, 12 лютого лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі   затримали в ресторані "Сулугуні" на Музейному провулку в Києві. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

Його перевозили літаком Beechcraft Premier I польської компанії "Джетсторі". Вартість перельоту склала 8,5 тисячі доларів. Процедур держзакупівлі послуги для транспортування політика в реєстрах немає.

14 лютого у Нідерландах Міхеілу Саакашвілі видали документ, що дозволяє йому перебувати та працювати на території Євросоюзу. 

16 лютого зранку екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі перебував у аеропорту Мюнхена (там відбувалася міжнародна безпекова конференція). Журналісти ТСН випадково зустріли його в транзитному терміналі.

Згодом стало відомо, що адвокати Саакашвілі подали до Європейського суду з прав людини скаргу щодо незаконності процедури видворення підзахисного з України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції