Саакашвілі запізнився до Ющенка, бо загуляв у нічному клубі

Візит грузинського президента до України носить напівнеформальний характер. За даними ЗМІ, Саакашвілі навіть проспав зустріч з Ющенком.

Від візиту Михайла Саакашвілі до України дипломати не чекали сенсацій. "Цей візит можна навіть назвати не робочим, а дружнім", - прокоментувало ситуацію джерело у Секретаріаті президента (СП).

Свідоцтвом того, що грузинський лідер сприймає поїздку до Києва як неформальну, стала програма першого дня його перебування в Києві. В середу ввечері він відвідав телевізійне шоу, а вночі довго гуляв по Хрещатику і, за інформацією видання "Коммерсант-Украина", засидівся в одному з нічних клубів.

У результаті в четвер вранці Михайло Саакашвілі запізнився на офіційну зустріч з Віктором Ющенком. "Проспав", - пояснило джерело у Секретаріаті президента. Зовнішній вигляд грузинського лідера, який прибув до СП на годину пізніше призначеного часу, підтвердив цю версію, пише видання.

Увечері Віктор Ющенко і Михайло Саакашвілі взяли участь у презентації проекту вільної індустріальної зони в грузинському портовому місті Поті, яка проходила в київському готелі InterСontinental.

Під час презентації грузинської інвестиційної привабливості, Михайло Саакашвілі був вимушений визнати, що в Грузії все ж таки існують ризики, які відлякують інвесторів. "У нас є одна маленька проблема, яка має велику територію", - констатував він. "Я можу підписатися під кожним рядком виступу мого друга Михайла Саакашвілі", - заявив у відповідь Віктор Ющенко.

Читайте також:

Путін запізнився на зустріч із Тимошенко на кілька годин

Ющенко переплутав ім'я Мєдвєдєва

Саакашвілі нагородив Ющенка найпрестижнішим грузинським орденом

Саакашвілі: Чорноморський флот РФ міг збити літак Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: