Садист, який побив до коми миколаївську дівчину, попросив вибачити його

Садист, який побив до коми миколаївську дівчину, попросив вибачити його

Чоловік, що звіряче побив 18-річну Олександру, запевняє, що "нічого не пам'ятає" / Фото: news.nikcity.com

У зловмисника є дитина, 3,5 років. "Я питала: а якби з твоєю дитиною так вчинили? А він тільки очі відводить", - розповіла тітка побитої дівчини.

Родичі Олександри Попової з Миколаєва, яка ось вже 16 днів перебуває в комі після жорстокого побиття, зустрілися з кривдником дівчини. Про це пише "Сегодня", посилаючись на тітку дівчини Ірину Цветухіну.

"Що він говорить? А нічого не говорить! Каже: "Вибачте мене, я був п'яний, нічого не пам'ятаю ...", - розповіла жінка.

За словами Ірини, у зловмисника є дитина, 3,5 років.

"Я у нього питала: а якби з твоєю дитиною так вчинили? А він тільки очі відводить… Він коли дівчинку нашу бив, його дружина з подругою на лавочці поруч сиділи, навіть не спробували його зупинити. Адже вона у нас тендітна така, хворіла часто. Кілька років поспіль день народження свій проводила в лікарні. А тут вона якраз напередодні, перед 8 березня, сиділа біля віконця й каже: нарешті я на свій день народження не в лікарні буду... Їй 8 квітня 19 років буде", - розповіла Ірина

Щодо чоловіка, який побив 18-річну Сашу до безпам'ятства порушено кримінальну справу за ч. 2ст.15, п. 7 ч. 2ст.115 КК України (замах на вбивство). Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Як повідомлялося, 10 березня до реанімаційного відділення однієї з лікарень Миколаєва з діагнозом закрита черепно-мозкова травма і перелом щелепи доставили місцеву жительку. Оголену, сильно побиту та закривавлену Олександру знайшли у сквері патрульні. На дівчині не було живого місця. Зараз вона в комі. Як пізніше з'ясувалося, дівчину звіряче побив її знайомий, чоловіка було затримано.

Нагадаємо також, наразі у лікарні у важкому стані перебуває інша жертва садистів з Миколаєва, 19-річна Оксана Макар.

Повʼязані теми:

Наступна публікація