Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садочок онлайн та дистанційні няні. Як дошкільнят розважають та навчають на карантині

Школярі від самого початку перейшли на дистанційне навчання, не відстають і дошкільні заклади.

Ще з місяць через надзвичайну ситуацію в Україні будуть зачинені всі школи та садочки - це щонайменше. І якщо для школярів проводять дистанційне навчання, то для дошкільнят уже з’явилася нова послуга -  няня онлайн, йдеться у ТСН.12:00.

Марійка з порогу демонструє усі свої таланти геть незнайомим людям. Вона дуже рада, що бодай хтось прийшов до неї у гості, бо вона нікуди не ходить. З нею на карантині сидять і тато з мамою, які намагаються дистанційно працювати. Щоби Марійка теж була зайнятою, з нею гратиметься бебісітер. 

Бебісітер - це людина, яка готова побути з дитиною декілька годин, поки батьки зроблять свою роботу. Раніше вона приходила додому, нині вона працює онлайн.

По різні боки екрана – няня з дитиною разом граються, співають, малюють та ліплять. Здається, все просто, але насправді все ретельно продумано.

"І що робити коли дитина вийшла з кімнати, наприклад, а ми ж не можемо за нею піти – і не бачимо де вона. І тоді ми зрозуміло, що потрібно тримати контакт з мамою", - розповідає дистанційна няня.

Офіційно карантин подовжено і триватиме він щонайменше з місяць. Перелаштуватися і працювати з малюками дистанційно намагаються і в садочках.

Усі олівці на місці, ліжечка порожні, а на класному календарі досі 11 березня – останній день перед карантином. У садочку сьогодні лише викладачка та власники – готують заняття онлайн. На зв’язку 13 з 15 дошкільнят, нині вивчатимуть літеру "С". Триває таке заняття 45 хвилин, але й після уроку діти лишаються у групках, щоб наговоритися.

У іншому садочку вирішили до закладу взагалі не ходити. Вихователям додому роздали улюблені іграшки дітей і вже звідти вони ведуть заняття. Розклад дотримуються той самий, який був у садку.

"У нас завжди два викладача, якщо в одного зникає інтернет чи ще щось – підхоплює інший викладач. Вірогідність, що заглючить в обох – менша", - кажуть у садочку.

Відточують свої технічні вміння і дитячі гуртки. У Марійки заняття з музики теж стало онлайн. Головне для всіх завдання - зайняти дітей, щоб їм було цікавіше провести, а батькам легше пережити карантин.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції