Садовий назвав суму, яка потрібна на рекультивацію сміттєзвалища під Львовом

У місті звинуватили політиків, які гальмували будівництво полігонів.

Бюджет Львова не зможе виділити на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, яка обійдеться в 600 млн грн. Про це ZAXID.net заявив мер Андрій Садовий.

За його словами, єдиний джерел фінансування - Європейський інвестиційний банк, який готовий виділити 600 млн грн і взяти на себе весь комплекс робіт. "Я працюю міським головою 10 років. Жодної пропозиції по рекультивації полігону в Грибовичах від інвесторів ми не отримували. Це не бізнес, це збиток", – сказав градоначальник.

Він визнав, що інвестори були готові будувати нові полігони. "Ми отримували безліч ідей стосовно нового полігону. Проте жодна ділянка з тих, які пропонувалися, не була задіяна під полігон через політичний тиск. Одразу приїздили політики і казали, що там не можна робити полігон. Зараз ми почали перемовини з сільрадами Грибовчів і Малехова, вийшли на фіналізацію рішення. І тут ми отримали підпал", – зазначив мер Львова.

Садовий також заявив, що проситиме в міських депутатів виділити з резервного бюджету близько 14 млн грн на укріплення дамби відстіника, у якому зберігаються гудрони, огородження території та на гідранти.

Нагадаємо, займання на Грибовицькому сміттєзвалищі сталося ще в суботу, 28 травня, ввечері. У львівській мерії припускають, що причиною пожежі був зумисний підпал. У понеділок на сміттєзвалищі стався обвал, під яким опинилися троє пожежників.

ВідеоПошукова операція на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом триває

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: