Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садовий заявив про погрози директорам полігонів сміття і висунув Гройсману вимоги

Мер перерахував шість необхідних кроків для вирішення проблеми. 

Мер Львова Андрій Садовий у Facebook звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана і закликав його сприяти у вирішенні проблеми львівського сміття.

Очільник міста наголосив, що прем'єр не відповідає на його офіційні листи щодо екологічної загрози, а натомість дає поради у Facebook. Садовий стверджує, що спроби тимчасово вивозити відходи на інші полігони наштовхнулися на "системний та організований опір".  

"Припинити створення штучних перешкод для вивезення ТПВ зі Львова на альтернативні полігони (кримінальні справи, погрози та негайні масові перевірки навіть власників приватних полігонів, які погоджувались працювати зі Львовом.) В офіційних відповідях ми отримуємо відмови від прийому будь-якої, навіть найменшої, кількості ТПВ. Це вже сотні таких відповідей. В неофіційних нам прямо кажуть: "Заборонили". Власник полігону в Покровську взагалі публічно заявив про погрози сім'ї", - наголосив мер, поцікавившись, чи реагувала на відповідні дії поліція.

Також Садовий закликав припинити блокування сортувально-брикетувальної лінії в індустріальній зоні "Рясне-2", що дозволить зменшити об'єм сміття зі Львова у шість разів.

Очільник Львова закликав пришвидшити процес виділення кредиту Європейського інвестиційного банку для проекту комплексного вирішення проблеми ТПВ у Львові і заявив, що перша угода з фінустановою була укладена майже два роки тому, до підпалу на Грибовицькому полігоні.

Садовий попросив Гройсмана виділити місту ділянку в межах області для нового сміттєпереробного комплексу.

"Місто Львів 26 років звертається з таким проханням до обласної державної влади. Я не маю повноважень розпоряджатись землями поза межами Львова!", - написав він.

Також чиновник закликав главу уряду не слухати слова "політичних радників" щодо його рейтингів та припинити кримінальні справи щодо нідерландських інвесторів.

"Я не відкидаю свою вину. Вона полягає в тому, що я виставляв інші пріоритети. У 2006 році я прийшов в місто, в якому не було води, нормального теплопостачання, доріг, транспорту і тд. Це були мої пріоритети, цього хотіли львів'яни і підтверджували це на виборах 2006, 2010 і 2015 років. Я готовий нести відповідальність за визначення саме таких пріоритетів. Ви все ще маєте можливість не довести до невідворотніх наслідків свою помилкову стратегію - нищення уявних конкурентів через нищення міста та його мешканців" - підсумував Садовий. 

Нагадаємо, 14 червня на засіданні уряду Гройсман різко розкритикував міського главу Львова Андрія Садового за неспроможність самотужки вирішити проблему накопичення сміття в місті. Це він зробив у відповідь прохання міської влади оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Відео Садовий заявляє, що сміттєва блокада Львова досі триває

Залиште свій коментар

Вибір редакції