Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі пожалівся на силовиків та розкритикував Луценка

За його словами, він знову став жертвою провокації.

Міхеіл Саакашвілі виступив під парламентом, де розкритикував дії силовиків, які розшукували його зранку у наметовому містечку.

"Сьогодні вранці знову зробили провокацію. Вони намагалися зайти до намета, де я ночував. Переплутали. Люди постраждали через мене. Луценко нахабно брехав про мене і мій статус. На депутатів порушили справи, що вони, нібито, перешкодили законним діям. Депутати і люди стали на заваді викраденню, оскільки у нас всі документи на руках. Неграмотний Луценко - неграмотний двієчник, який жодного стосунку не має до юриспруденції, який через знайомство зі своїм кумом став генеральним прокурором України. Він дає одне доручення за іншим, які є незаконними," - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, уранці, 6 грудня, поліція та СБУ проводили заходи з розшуку та затримання лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі у наметовому містечку біля парламенту. Правоохоронці виконували доручення Генеральної прокуратури України і були спровоковані протестувальниками. Внаслідок подій постраждали четверо правоохоронців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції