Саакашвілі пожалівся на силовиків та розкритикував Луценка

За його словами, він знову став жертвою провокації.

Міхеіл Саакашвілі виступив під парламентом, де розкритикував дії силовиків, які розшукували його зранку у наметовому містечку.

"Сьогодні вранці знову зробили провокацію. Вони намагалися зайти до намета, де я ночував. Переплутали. Люди постраждали через мене. Луценко нахабно брехав про мене і мій статус. На депутатів порушили справи, що вони, нібито, перешкодили законним діям. Депутати і люди стали на заваді викраденню, оскільки у нас всі документи на руках. Неграмотний Луценко - неграмотний двієчник, який жодного стосунку не має до юриспруденції, який через знайомство зі своїм кумом став генеральним прокурором України. Він дає одне доручення за іншим, які є незаконними," - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, уранці, 6 грудня, поліція та СБУ проводили заходи з розшуку та затримання лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі у наметовому містечку біля парламенту. Правоохоронці виконували доручення Генеральної прокуратури України і були спровоковані протестувальниками. Внаслідок подій постраждали четверо правоохоронців. 

Залиште свій коментар