Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе назвав прізвище "цукрового" прокурора, затриманого на оборудках у 300 млн грн

Чиновник вже "світився" у скандалі, пов'язаному із експортом горіхів. 

Колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе назвав прізвище заступника керівника прокуратури Київської області, якого затримали через злочинні схеми на 300 мільйонів гривень.

Ним виявився Олександр Колесник, який зайняв місце скандального "діамантового" прокурора Олександра Корнійця. Колесником була розроблена злочинна схема з виведення цукру з державної власності Аграрного фонду України.

За даними Сакварелідзе, Колесник пов'язаний із так званою "горіховою мафією", яка володіє монопольним правом на експорт продукту.

"Хочу нагадати, що так звана "горіхова мафія" включає в себе тільки 2 компанії, які володіють монопольним правом на експорт і зареєстровані у Вінниці (річний оборот експорту волоських горіхів складає 14 млн доларів)", - йдеться у повідомленні Сакварелідзе у Facebook.

Він додав, що за часів його роботи у ГПУ за вказаним фактом було зареєстровано кримінальне провадження.  

За даними прес-служби прокуратури Київської області, Колесник працює в ораганах прокуратури з червня 2006 року. Протягом тривалого часу він працював на Луганщині, а 21 серпня 2015 року призначений заступником прокурора Київської області.

Колесник зайняв крісло скандального "діамантового прокурора Олександра Корнійця.

Нагадаємо, 5 липня 2015 р. СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ. У результаті був затриманий перший заступник начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін та заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць.

Пізніше, одіозний екс-заступник прокурора Київської області, фігурант справи "діамантових прокурорів", Олександр Корнієць заявив, що кримінальна справа проти нього є замовною. Про це він заявив під час засідання Голосіївського районного суду. Окрім того, Корнієць вважає, що "замовлення" надійшло безпосередньо до тодішніх заступників генпрокурора Давіда Сакварелідзе та Віталія Каська. Наразі Корнієць вийшов із СІЗО під заставу.

  

Залиште свій коментар

Вибір редакції