"Сама, сама": ТСН покаже спецпроєкт про виклики, з якими стикаються жінки з народженням дитини

Дата публікації
Перегляди
1972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Сама, сама": ТСН покаже спецпроєкт про виклики, з якими стикаються жінки з народженням дитини

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвітанська дослідить аспекти перед та післяпологової депресії та з’ясує, як з нею боротися.

26 квітня о 19.30 в ефірі ТСН на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра спецпроєкту "Сама, сама", у якому розглянуть основні психологічні та соціальні виклики, які постають перед жінками з появою дитини. У циклі -  5 сюжетів, у яких розкажуть, чому жінки стикаються з депресією, як зарадити цьому стану, як навчитися делегувати обов'язки і якою в цьому всьому є роль чоловіка.

Спецпроєкт "Сама,сама": ТСН покаже, з чим стикаються жінки в перші роки материнства

Спецпроєкт "Сама,сама": ТСН покаже, з чим стикаються жінки в перші роки материнства

Автором спецпроєкту стала кореспондентка ТСН Євгенія Цвітанська, яка самостійно виховує сина. Журналістка сама пережила депресію, порушення сну, випробовування побутом та інші проблеми, що спіткають молодих батьків. Вона поділиться досвідом подолання цих проблем. Крім того, покаже історії інших жінок, які пройшли схожі випробування та знайшли врешті баланс у житті.

Зокрема, Євгенія Цвітанська розвінчає "інстаграмне материнство"  - покаже зворотній бік красивої картинки та розповість, чим він небезпечний.

Із педіатрами та психологами дослідить тему, коли мамі варто повертатися на роботу, щоб вихід з декрету був максимально комфортним і для жінки, і для дитини. Познайомить глядачів із героїнею, яка, начитавшись "профільної" літератури, розвинула в собі почуття провини й фобію виходити на роботу. А також з жінками, які через потребу забезпечувати сім’ю зарано переривали декрет.   

У спецпроєкті ТСН піднімуть питання, наскільки українські чоловіки нині готові ділити із жінками домашні обов’язки і чи правда, що в нерівномірному розподілі винні вікові традиції.  

ТСН знайшли сім’ї, які готові відкрито поговорити про наболіле, а також сім’ї, які є втіленням європейської моделі: коли чоловік повністю включений в усі домашні справи та догляд за дітьми.

За словами заступниці директора департаменту з нових форматів Ольги Кашпор, мета спецпроєкту: підняти питання, про які не дуже часто говорять  у нашому суспільстві, і допомогти жінкам, які борються з подібними проблемами.

 "Ми б хотіли дати жінкам в руки конкретний інструмент, практичні поради для того, щоб як мінімум покращити їхнє щоденне життя. Як максимум – допомогти українським жінкам зробити "мамські" будні щасливими. Є речі, які жінки можуть зробити самі, у дечому потрібна допомога рідних і близьких, інколи необхідна допомога спеціаліста. У всьому цьому жінки мають бути обізнані, і наше завдання зараз допомогти саме у цьому", — розповідає Ольга Кашпор.

Дивіться спецпроєкт "Сама, сама" щодня у вечірньому випуску ТСН о 19.30 на "1+1".

Дата публікації
Перегляди
1972
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація