Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Самі розберемося з власними героями та історією": Гройсман про стосунки з Польщею

За його словами, Україна не налаштована на загострення відносин між країнами-партнерами.

Прем'єр Володимир Гройсман вважає недоцільним торкатися історичних питань, що можуть у подальшому призвести до загострення відносин між країнами-партнерами, розповів він журналістам з приводу питання загострення стосунків між Україною та Польщею.

"Хочу наголосити, що Україна не налаштована на загострення відносин між країнами-партнерами, друзями. Я вважаю, що є багато чутливих питань, які порушувати, можливо, не треба, аби не створювати якихось прецедентів для розбіжностей", - сказав він.

Та додав, що виступає проти всього, що перешкоджатиме добросусідським відносинам.

"Ви бачите реакцію всього світу на це законодавство. І хочу наголосити, що ми, українці, самі розберемося з власними героями та власною історією. Я глибоко переконаний у тому, що ми маємо жити не тим, що колись було, а тим, що можемо зробити разом", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, 1 лютого Сенат Польщі ухвалив без поправок скандальний закон про Інститут національної пам'яті Польщі. Документ передбачає кримінальну відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків. 

ВідеоСенат Польщі ухвалив скандальний закон щодо українських націоналістів

Тепер там каратимуть за заперечення того, що українські націоналісти в минулому столітті чинили злочини проти поляків. Польські політики внесли поправки до закону про Інститут національної пам'яті. Штраф чи позбавлення волі на строк до трьох років загрожуватиме тим, хто підтримує дії ОУН та УПА, які поляки вважають злочинними.

Сенат Польщі ухвалив скандальний закон щодо українських націоналістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції