Самогубство школярки у Запоріжжі: стали відомі результати перевірки щодо булінгу з боку вчителів

Самогубство школярки у Запоріжжі: стали відомі результати перевірки щодо булінгу з боку вчителів

Фото: pixabay.com

У своїй передсмертній записці школярка поскаржилася на цькування з боку вчителів та учнів.

У Запоріжжі спеціальна комісія при департаменті освіти Запорізької міської ради провела розслідування фактів булінгу у школі №47, які призвели до самогубства 15-річної учениці 9 класу. Наразі відомі результати перевірки.

Про це повідомили під час час круглого столу, ініційованого “Агенцією регіональних ініціатив".

15-річна учениця 47-ї школи, яка вчинила самогубство, перед смертю залишила записку, в якій звинуватила двох вчительок у булінгу. У записці дівчинка назвала імена вчителів, які її цькували.

"Для мене вже все скінчено, але сподіваюся, що А.Б. покарають за постійні образи нашого класу, Л.В. через яку у мене 2 рази була істерика. Та й, в принципі, хочу щоб директори уважно придивлялися до тих, кого беруть на роботу. Мені однаково, бо мене вже більше немає. У***, які зламали мене і зруйнували моє життя", - написала дівчина.

Передсмертну записку дівчинки її рідні виявили через 5 днів після смерті і передали до поліції. У департаменті освіти Запорізької міськради створили спеціальну комісію, яка вивчила це питання.

“Наша комісія, яка працювала, фактів булінгу не знайшла. Порушень з боку школи у службовому розслідуванні ми не виявили” – сказав  директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

За фактом смерті учениці школи №47 було відкрите кримінальне провадження, розслідування у цій справі ще триває. 

"Повідомлення, які ми отримували від закладів освіти ми розглядали - минулого року було 10 таких засідань, цього року вже 22, але жодного факту систематичного цькування підтверджено не було.", - сказала начальниця служби у справах дітей міськради Наталія Сиворакша.

Нагадаємо, що школярка, котра у Запоріжжі вчинила самогубство, могла це зробити через те, що чекала від класного керівника підтримки та похвали. А коли цього не сталось, вона вирішила звести рахунки із життям. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація