Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Самогубство трьома кулями з автомата: батьки загиблого в Харкові курсанта не вірять офіційній версії слідства

Рідні не бачать причини для вкорочення собі віку та дивуються поведінці правоохоронців.

Загиблого при охороні військового містечка в Харкові курсанта університету повітряних сил поховали в рідному селі. 20-річний Дмитро Зобнін за офіційною версією слідства скоїв самогубство, однак батьки в це не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прощатись із Дмитром зібралось мало не все село. Востаннє живим удома його бачили на канікулах. У понеділок курсант пішов у наряд, а згодом його тіло з трьома кульовими пораненнями знайшли та одразу ж оголосили смерть самогубством. "Його вбили. Перший постріл був одиночний у грудну клітину коло серця, а другий уже був переключений і пролунало два постріли, котрі були смертельні. Навіть після першого при такому пораненні його автомат просто б відкинуло. Він би фізично не зміг до нього дотягнутися, щоби здійснити другий постріл", - твердить батько загиблого Сергій Зобнін.

ВідеоБатьки загиблого курсанта у Харкові не вірять у його самогубство

У Харкові знайшли мертвим курсанта університету повітряних сил. 20-річний Дмитро Зобнін загинув ввечері понеділка. Начебто наклав на себе руки просто під час чергування. На його тілі нарахували три кульових поранення з автомата. Батьки хлопця у самогубство не вірять - впевнені - їхню дитину вбили.

Батьки загиблого курсанта у Харкові не вірять у його самогубство

Відтак батьки впевнені, що їхню дитину вбили, але про мотиви можуть тільки здогадуватися. Перед смертю Дмитро начебто залишив записку, але її слідчі навіть не дали в руки батькам. "Показували здалека. Казали, ви почерк упізнаєте?", - розповів батько. Не вірять у самогубство і односельці курсанта. "Він не міг таке зробити. Тим більше, у бабусі день народження в той день – він не міг бабусі такий подарунок зробити", - каже сусідка Антоніна Іотко. Попрощатись із Дмитром приїхали і його однокурсники, котрі на камеру спілкуються неохоче, а поза нею кажуть, що жодних ознак підготовки до самогубства не помічали. "Все було добре", - кажуть вони.

У виші в подробиці інциденту не вдаються, але кажуть, що згідно з матеріалами слідства, це було самогубство. "Виходячи з того, що порушена справа за статтею самогубство з подальшим розвитком порядку цього питання, то мабуть, у них є докази", - вважає перший заступник начальника Харківського університету повітряних сил Олексій Котов. Справу розслідує військова прокуратура, і там обіцяють розглянути та перевірити всі версії.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції