"Самооборона" спростувала готовність НУ-НС до коаліції з будь-ким

Депутат "Народної самооборони Олесь Доній сказав, що легітимного засідання фракції не було, тож рішення про вступ до коаліції з будь-ким окрім комуністів за умови висунення НУ-НСівського прем'єра - фальшивка.

Рішення провести переговори про створення коаліції – підробка, заявив член групи "Народна самооборона" Олесь Доній.

За його словами, легітимного засідання фракції "НУ-НС" не було, тож і подібне рішення не приймалося.

"Заяви окремих політиків про те, що фракція "НУ-НС" начебто прийняла рішення провести переговори про створення коаліції – підлог, тому що легітимного засідання фракції сьогодні (25 лютого – ред.) не було", - заявив депутат.

Доній спростував інформацію про те, що на засіданні фракції "НУ-НС" було прийнято рішення делегувати своїх представників на переговори про створення коаліції з усіма фракціями, крім комуністів, за умови висунення прем’єра від "НУ-НС".

Він пояснив: кворуму не було, тому й жодних легітимних рішень на ньому не могло бути прийнято, а видавати рішення частини депутатів за рішення всієї фракції не можна.

"Після обрання Мартиненка головою фракції ще жодного разу легітимного засідання не було, тому видавати рішення групи осіб за рішення фракції – неможливо", - наголосив "самооборонець".

"Прийняте рішення є насправді підлогом, тому що коли якась частина людей, не маючи кворуму, приймає рішення за всю фракцію, то це не чесно. І відповідно, до них і буде таке ставлення, що вони займаються блефом і пересмикуванням", - заявив Доній.

"Для фракції надзвичайно важливо, щоб вона зібралась, щоб був кворум, щоб обговорювалась політична ситуація і приймалось рішення, а не так, що будь-який уламок фракції приймав рішення своєю частиною і видавав це за спільне рішення. Так не годиться. Це лише поглиблює розкол", - зазначив він.

"Поки не буде спростовано це рішення, очевидно, що до Мартиненка просто припинять ходити депутати", - вважає Доній.

Як відомо, раніше депутат фракції "НУ-НС" Давид Жванія (пройшов до парламенту з групою "Народна самооборона") повідомив, що фракція НУ-НС делегуватиме своїх представників на переговори про створення коаліції з усіма фракціями, крім комуністів, "за умови висунення прем’єра від НУ-НС".

Читайте також:

НУ-НС піде в будь-яку коаліцію в обмін на свого прем'єра

Чорновіл: ПР створить коаліцію з БЮТ, і до 2012 року Тимошенко буде прем’єром

Опубліковано фрагменти коаліційної угоди Партії регіонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: