Самооборона ввійде до блоку НУ

Кириленко заявляє, що угода про створення блоку "Нашої України", "Народної самооборони" й "Української правиці" готова на 95%.

Лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко заявляє, що угода про створення блоку "Нашої України", "Народної самооборони" й "Української правиці" готова на 95%.

"Угода про блок готова на мінімум 95%. Залишається вирішити тільки ті питання, які практично вирішені: це питання про назву блоку й створення єдиної партії (після виборів)", - заявив Кириленко журналістам після 3-го засідання міжпартійного з'їзду блоку.

"Я думаю, що це не є непереборними перешкодами, і ми знайдемо погоджене рішення", - підкреслив він, відзначивши, що основне завдання - об'єднання демократичних сил, і "локомотивом підписання такої угоди є "Наша Україна".

Кириленко також повідомив, що виборчі списки блоку будуть формуватися на з'їзді, відповідно до законодавства, після 30 липня.

"Списки будуть формуватися на з'їзді "Нашої України", що відбудеться, відповідно до закону про вибори, разом зі стартом виборчого процесу. Виборчий процес під час позачергової кампанії починається за 60 днів до дати виборів. Тобто, починаючи з 30 липня, ми одержуємо можливість направити наших представників по виборчих комісіях і скликати з'їзд для того, щоб затвердити списки кандидатів у народні депутати", - пояснив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: