Самостійні соціалісти

"Якщо вибори проводитимуться на юридичних підставах, то, швидше за все, СПУ піде на вибори самостійно", - сказав спікер.

Таку заявиву голова Верховної Ради, лідер СПУ Олександр Мороз зробив сьогодні на прес-конференції.

Водночас О.Мороз зазначив, що СПУ може розглядати й інші варіанти, але донині партія таких питань не розглядала. Зокрема, за словами спікера, партія ще не вела розмову щодо можливості об'єднання з Партією регіонів на дострокових парламентських виборах.

"Якщо партія йтиме самостійно, то з'їзд партії визначатиметься щодо порядку представлення в списку від партії всіх претендентів, і зокрема голови партії", - також сказав О.Мороз.

Нагадаємо, що за підсумками парламентських виборів 2006 року СПУ набрала 5,69%. На думку представників опозиції, на дострокових виборах-2007 соціалісти не зможуть подолати 3-процентний бар'єр. У БЮТ і "Нашій Україні" це пов'язують зі зрадою О.Мороза, який влітку 2006р. перейшов на сторону Партії регіонів і комуністів. В результаті "помаранчева" більшість у Раді провалилася, О.Мороз отримав посаду спікера, а коаліція в особі СПУ, КПУ та ПР висунула кандидатом на посаду прем'єр-міністра головного опонента Віктора Ющенка на президентських виборах-2004 Віктора Януковича.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: