Сандей Аделаджа пішов у "підпілля"

Сусіди Аделаджі вже кілька місяців не бачили пастора. Вони підозрюють, що проповідник втік, проте адвокат Аделаджі запевняє, що його підзахисний досі в Україні.

Обвинувачений у шахрайстві пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа пішов у "підпілля". Сусіди в Ірпені не бачили його вже три місяці, а вулицею ходять чутки, що пастора вже немає в країні.

"Я його бачила ще на початку серпня, він йшов по вулиці. З тих пір ні його, ні дружини, ні дітей не зустрічала", - розповіла продавець сусідньої крамниці виданню "Сегодня". Також на вулиці не видно "Лексусів" і "Мерседесів", які раніше під'їжджали до двох садиб Аделаджі.

Раніше уся вулиця чула влітку, як з відкритих вікон садиб доносилися "дивні пєснопенія". Тепер – ні, зазначає газета.

Водночас адвокат Сандея запевняє, що спілкується з ним особисто. "Він нікуди не дівся, він в Україні, почуває себе добре. Я радив своєму підзахисному менше спілкуватися", - сказав адвокат пастора Андрій Федур.

Побачити пастора в церкві журналістам теж не вдалося. Як сказали по телефону, Аделаджа буває на загальному служінні тільки раз на місяць.

"Він був учора - у першу неділю місяця. Я сам його бачив. Якщо не вірите, можете відео на нашому сайті подивитися. І тепер він буде в грудні", - заявив пастор церкви Ігор.

Нагадаємо, Аделаджі було пред'явлено звинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, вчиненого в особливо великих розмірах.

Читайте також:

Аделаджу підозрюють в застосуванні психотехнік до парафіян

Досудове слідство у справі Аделаджі завершене

Офіційно: Аделаджу звинуватили у створені злочинної організації

Аделаджі загрожує 12 років в'язниці за новим звинуваченням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: