"Санкціоновані слідчі дії". У СБУ прокоментували обшуки будівель єпархій УПЦ МП

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці провели вісім обшуків у релігійних установах.

Співробітники Служби безпеки України на виконання доручення слідчого управління ГУ Нацполіції Житомирщини проводять санкціоновані слідчі дії у Житомирській та Овруцькій єпархіях УПЦ МП.

Про це у понеділок, 3 грудня, повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що у межах розпочатого кримінального провадження за ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу та відповідно до ухвал суду правоохоронці провели вісім обшуків у релігійних установах, місцях проживання окремих представників цих єпархій та у київському видавництві, яке виготовляло друковану продукцію на замовлення УПЦ МП.

Триває досудове слідство.

Як повідомлялося, у понеділок, 3 грудня, у Житомирській області та столиці правоохоронці прийшли з обшуками до будівель, які належать єпархіям УПЦ Московського патріархату.

Відео СБУ та прокуратура провели обшук у маєтку намісника Києво-Печерської лаври

У будинку владики Павла вилучили паспорти і книгу, хоча сам він там не живе. Про це заявив сам Павло і його представники. Зранку у село Вороньків, що під Борисполем, нагрянули з десяток правоохоронців. Самого владики вдома не було. Слідчі дії тривали чотири години, офіційно про їх результати СБУ поки не інформує.

СБУ та прокуратура провели обшук у маєтку намісника Києво-Печерської лаври

Залиште свій коментар

Вибір редакції