Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Санкції та міжнародна підтримка: Порошенко розповів, як подолати російську агресію

За його словами, Росія заслуговує на додаткові санкції.

Президент України Петро Порошенко під час свого щорічного послання у Верховній Раді наголосив, що Україна повинна домогтись збереження санкцій проти Росії і не втратити потужну підтримку міжнародної коаліції, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Головне - сприяти зміцненню міжнародної коаліції на підтримку України і запобігти зняттю санкцій з РФ до моменту відновлення територіальної цілісності України", - підкреслив глава української держави.

При цьому він додав, що спроба Кремля зруйнувати архітектуру європейської безпеки є континентальною і глобальною проблемою, яка не може бути вирішена на двосторонній основі.

"Україна і надалі потребує серйозної міжнародної підтримки в боротьбі з російською агресією. А забезпечувати таку підтримку для нашої дипломатії - я це також можу визнати, стає все важче в силу різних об'єктивних і суб'єктивних факторів", - заявив український президент.

Окрім цього, Порошенко вважає, що Росія заслуговує на додаткові санкції через порушення прав людини на окупованих територіях.

Також президент України Петро Порошенко заявив, що не хотів би оголошувати ні мобілізацію, ні воєнний стан, але вирішальна відповідь залежить від Кремля.

Залиште свій коментар

Вибір редакції