САП заявила, що Продан відмовляється давати покази. Екс-фіскал каже, що готовий співпрацювати

САП заявила, що Продан відмовляється давати покази. Екс-фіскал каже, що готовий співпрацювати

Він відмовився давати покази згідно зі статтею 63 Конституції.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура провела допит колишнього голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана у справі про незаконне збагачення.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби САП.

"Як і очікувалося, підозрюваний, порушуючи обіцянки у публічній площині про надання показань та документів по суті врученої підозри одразу по поверненню до України, від надання показів відмовився на підставі ст. 63 Конституції України, жодних документів на обґрунтування своїх доводів по суті підозри не надав", - заявили у прокуратурі.

Там також зазначили, що Продан не надав жодних підтверджень того, що перебував за кордоном з поважних причин.

Сам колишній голова ДФС каже, що готовий співпрацювати зі слідством, а положенням статті 63 Конституції скористався для роз'яснення предмету звинувачення. 

"У понеділок 26 листопада, як і обіцяв, повернувся до України, після чого представники САП уперше офіційно вручили мені повістку на допит. Виконуючи вимоги закону, у визначений день та час з`явився в НАБУ. На даний час скористався правом, передбаченим статтею 63 Конституції України (право на відмову від показів - ред.), оскільки звернувся до слідчого з проханням надати мені для ознайомлення матеріали справи, щоб розуміти, у чому і на якій підставі мене звинувачують", - сказав він.

У понеділок 26 листопада, як і обіцяв, повернувся до України, після чого представники САП уперше офіційно вручили мені...

Опубліковано Мирославом Проданом П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

Він додав, що готовий співпрацювати зі слідством і не буде покидати територію України. 

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має персональні претензії до Продана через те, що його підлеглі допускають випадки контрабанди. Крім того, Луценко повідомляв і про тиск на правоохоронців з боку ДФС під час розслідувань злочинів на митницях. У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обіцяє захищати в.о. голови Державної фіскальної служби, який, на його думку, розпочав справжню боротьбу з контрабандою. Однак Гройсман не заперечив, що в ДФС є "паршиві вівці". 

13 листопада з’явилась інформація про те, що колишній очільник Державної фіскальної служби Мирослав Продан втік з України та не з’являється на допити до САП. Сам Продан заявив, що перебуває на лікуванні в Німеччині.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів