Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
САП звинуватила НАБУ у втраті важливих доказів у провадженні щодо розкрадань у ФФУ

Антикорупційна прокуратура дорікнула недбалим ставленням до документів.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура висловила свої претензії до Національного антикорупційного бюро щодо провадження про розкрадання у ФФУ. Про це повідомляється на сторінці САП у Facebоok.

Провадження розслідується вже майже рік детективами НАБУ, а САП здійснює процесуальне керівництво. Згідно з заявою прокурорів, 23 квітня поточного року детективи на підставі ухвал слідчих суддів Солом’янського районного суду Києва провели низку обшуків в організаціях та помешканнях службовців цих організацій. Однак, стверджує САП, прокурорів про ці обшуки не повідомили.

Про «ВЗАЄМОДІЮ» та «САМОСТІЙНІСТЬ» детективів НАБУ Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснюється...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Пʼятниця, 10 травня 2019 р.

Під час обшуків було вилучено майно, на яке суд мав би накласти арешт продовж 48 годин, однак для накладання арешту необхідна згода САП. Оскільки клопотання напряму відправили до суду і не дали на візію прокурорам, суд повернув документ вже САП, але по закінченню визначеного законом терміну накладення арешту.

“Після того, як слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва відповідно до вимог ч. 3 ст. 172 КПК України повернув вказані клопотання прокурору для усунення недоліків, наведена інформація стала відомою, однак прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вже були позбавлені можливості виправити недоліки в роботі детективів.

Внаслідок неналежного ставлення детективів НАБУ до своїх службових обов’язків та нехтування чинним законодавством України, важливі докази у кримінальному провадженні наразі втрачені”, - наголошується у заяві.

Нагадаємо, у червні 2018 року у НАБУ відкрили кримінальне провадження через скандал із закупівлею футбольного покриття у комерційних дочірніх компаній Федерації футболу України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції