Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
САП звинуватила НАБУ у "зливі" даних розслідування та втечі підозрюваного нардепа

Антикорупційна прокуратура вже відкрила провадження.

САП звинуватила НАБ України у систематичному розголошенні відомостей, які становлять таємницю досудового розслідування у кримінальних провадженнях.

Про це Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила у Facebook.

Там стверджують, що наразі вже встановлені непоодинокі факти передання інформації, зокрема службових документів працівниками НАБ України третім особам.

САП повідомляє про одного із українських нардепів, який нещодавно поширив у ЗМІ та соцмережах спотворену інформацію щодо перебігу та результатів досудового розслідування окремих кримінальних проваджень.

"Висвітлюючи такі дані народний депутат України підтверджує власну обізнаність витягами із службових документів НАБ України", - кажуть у САП.

Як зазначається, у документах містились відомості про осіб, суб’єктів господарювання, які можуть бути причетними до низки злочинів та наразі відпрацьовуються у межах проведення слідчих дій та міжнародно-правової допомоги, а також інша інформація, яка становить таємницю досудового розслідування та не підлягає розголошенню.

Такі дії, на думку Антикорупційної прокуратури, свідчать про про "злив" інформації депутати безпосередньо від службовців НАБУ. Як наслідок однієї з таких публікації, нардеп, щодо якого вирішувалось питання про оголошення підозри, дізнався про це та втік з України.

Повідомляється, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура через розголошення даних досудового розслідування внесла відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 387 КК України.

Досудове розслідування кримінального провадження доручили детективам Управління внутрішнього контролю НАБ України.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура стурбована систематичним розголошенням відомостей, які становлять таємницю...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Вівторок, 31 липня 2018 р.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування щодо розкрадання у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами. Щодо осіб, які перебувають у розшуку, створили окреме провадження.

ВідеоЗламанні двері та розлита зеленка: активісти пікетували САП і НАБУ

Зранку біля входу до САП директор центру протидії корупції Віталій Шабунін сперечався з соціалістом Іллею Ківою. У сварку втрутились кілька молодиків, у схожому на військову форму одязі, і облили Шабуніна зеленкою. Але це не зупинило акції протесту під будівлями САП та НАБУ.

Зламанні двері та розлита зеленка: активісти пікетували САП і НАБУ

Вибір редакції