САП звинуватила НАБУ в затягуванні розслідування щодо розкрадань в оборонці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Антикорупційна прокуратура звернулася до Ради громадського контролю НАБУ.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулася до Ради громадського контролю НАБУ з проханням відреагувати на затягування розслідування розкрадань на підприємствах "Укроборонпрому".

Про це повідомляє прес-служба САП.

У зверненні до Ради громадського контролю САП заявила, що встановила факти порушення закону детективами НАБУ. Зокрема наголосили на тому, що слідство через фіктивне постачання на Харківський бронетанковий завод запчастин і комплектувальних на 56 млн гривень активно рухалося лише до вересня. Після цього в антикорупційному бюро заявили про безперспективність справи, хоча в рамках цього провадження епізод про постачання двигунів на Львівський бронетанковий завод успішно довели до суду.

Також у жовтні вже 2017 року, за інформацією САП, новий детектив отримав вказівки з терміном виконання 2 місяці, але затягує їх виконання досі. При цьому детективи не інформували САП про листування щодо "Укроборонпрому", яке є предметом журналістського розслідування про розкрадання в оборонній сфері за участю оточення президента Петра Порошенка.

Окрім цього, претензії до НАБУ стосуються й інших розслідувань стосовно розкрадань в українській армії.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОКУРАТУРА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО РАДИ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ НАЦІОНАЛЬНОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднила масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Президент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Йдеться про аудит усіх операцій за участі міжнародних компаній. Напередодні на цьому наполягала посол США в Україні Марі Йованович. А вже сьогодні таке доручення отримав уряд. Крім того, в РНБО хочуть розширити наглядову раду "Укроборонпрому", залучивши туди і міжнародних партнерів України, а також перевірити, чи нема серед компаній-партнерів концерну представників держави-агресора.

"Укроборонпром" чекають масштабні перевірки - Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції