Саркозі, Меркель і Баррозу підтримали Тимошенко

Європейська народна партії закликала всі демократичні сили України згуртуватися навколо Юлії Тимошенко напередодні другого туру виборів президента.

Юлія Тимошенко отримала привітання з нагоди виходу у другий тур від своїх політичних друзів з Європейської народної партії.

Президент ЄНП Вілфред Мартенс поздоровив Тимошенко з виходом у другий тур і закликав демократичні політичні сили України до об’єднання. "Європейська народна партія висловлює свою підтримку Юлії Тимошенко в другому турі президентських виборів в Україні, оскільки вона є єдиний демократичний і проєвропейський кандидат. Саме тому ЄНП закликає всі демократичні сили України об’єднатись і підтримати Юлію Тимошенко, щоб завадити поверненню до влади політичних сил минулого, зберегти ідеали "помаранчевої" революції та відкрити новий європейський шлях для України. Ми закликаємо всіх кандидатів у президенти від демократичних сил, які брали участь у першому турі, не залишатись осторонь та об’єднати свої зусилля задля перемоги демократії в Україні", - заявив Мартенс.

Зважаючи на те, що до об’єднання партій, які входять до складу Європейської народної партії, належать такі політичні лідери, як Анґела Меркель, Ніколя Саркозі чи Жозе Мануель Баррозу, напередодні другого туру виборів Тимошенко отримала солідну групу підтримки.

Нагадаємо, Тимошенко має намір вступити в переговори з Сергієм Тігіпком, який зайняв у першому турі виборів президента третє місце.

Щоб отримати публічну підтримку і частину електорату Тігіпко, Тимошенко запропонує йому пост прем'єр-міністра, а на додачу квоту в 50% при формуванні уряду.

Читайте також: 

Герман: Тимошенко не має права агітувати за себе чужих виборців

Тимошенко обіцяє віддати Тігіпку половину Кабміну

Партія регіонів готує відставку Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: