Саркозі покликав "дорогу Юлію" до Парижа

Президент Франції Ніколя Саркозі запросив лідера БЮТ Юлію Тимошенко до Парижа, щоб обговорити з нею "різноманітні питання".

Президент Франції Ніколя Саркозі запросив лідера БЮТ Юлію Тимошенко до Парижа, щоб обговорити з нею "різноманітні питання", що мають значення і для України, і для Євросоюзу.

Про це, як пише у четвер "Українська правда" з посиланням на прес-службу БЮТ, ідеться в листі французького лідера на ім'я Тимошенко.

"Наперед радію нагоді обговорити з Вами різноманітні питання, які мають велике значення для України, для Франції та для ЄС. Ваша обізнаність і аналітичний погляд на ситуацію в Україні будуть дуже цінними для мене," - зізнався Саркозі в своєму посланні.

При цьому він нагадав, що Франція виступає на підтримку якнайшвидшого підписання посиленої угоди Україна-ЄС.

"Дорога Юлія! Як Вам відомо, Франція виступає на підтримку швидкого укладання майбутньої посиленої угоди, переговори по якій тривають: вона дозволить значно поглибити наше партнерство на користь стабільності та процвітання Вашої країни," - пише Саркозі.

Крім того, Президент Франції підтвердив готовність зустрітися з Юлією Тимошенко найближчим часом. "Буду радий можливості прийняти Вас до завершення поточного року з нагоди Вашого перебування у Парижі," - сказав він.

Президент Франції також запевнив Тимошенко, що його країна з 1 липня 2008 року докладе всіх зусиль, щоб переговори про вказану угоду були успішно завершені.

Запрошення Тимошенко до Парижу збіглося з початком розлучення французького президента з дружиною.

Прес-служба Єлісейського палацу в четвер, 18 жовтня, офіційно підтвердила інформацію про розлучення президента Франції Ніколя Саркозі і його дружини Сесілії, передає агенство AFP.

В оприлюдненій заяві наголошується, що подружжя вирішило розлучитися "з обопільної згоди" і не даватимуть із цього приводу більше ніяких коментарів.

Нагадаємо, що раніше французькі ЗМІ вже повідомляли про те, що президент П'ятої республіки і його дружина мають намір розірвати шлюб.

За даними Le Nouvel Observateur, ще увечері в понеділок, 15 жовтня, подружжя з'явилося до суду, щоб почати офіційну процедуру розлучення. Телеканал LCI повідомив, що Сесілія Саркозі з'явилася до суду Нантерра одна без чоловіка, але у супроводі одного з адвокатів кабінету відомого юриста метра Жоржа К'єжмана.

У адвокатській конторі цю інформацію спростували, заявивши, що Сесілія Саркозі не є їхнім клієнтом. Єлісейський палац, зі свого боку, до останнього моменту відмовлявся від яких-небудь коментарів.

Проте вже відсутність прямого спростування давала підстави припускати, що президент і його дружина все-таки розлучаються. Причини розлучення залишаються невідомими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: