Саркозі: Країні потрібна Тимошенко

Президент Франції підкреслив, що Юлія Тимошенко є тим лідером, який надає партії велику перспективу, про що свідчить її постійна участь у самітах Європейської народної партії.

Президент Франції Ніколя Саркозі від імені очолюваного ним Союзу за народний рух привітав партію прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко "Батьківщину" із десятиріччям і пообіцяв особисто приїхати до Києва, щоб підтримати Тимошенко на виборах.

Відповідне звернення зачитав депутат національної асамблеї Франції, президент парламентської групи Франція-Україна Тьєрі Маріані.

"Як генеральний секретар Союзу за народний рух, я знаю, що Україна зобов'язана своєму прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко. Безумовно, вона є лідером, якого ви потребуєте під час нинішньої фінансово-економічної кризи, а також перед обличчям викликів, пов'язаних із модернізацією вашої енергетичної системи", - зачитав Маріані привітання Саркозі.

Також президент Франції підкреслив, що Юлія Тимошенко є тим лідером, який надає партії велику перспективу, про що свідчить її постійна участь у самітах Європейської народної партії разом з главами інших європейських держав та урядів.

"Союз за народний рух і партія "Батьківщина" належать до однієї сім'ї Європейської народної партії. Саме тому ми повинні співпрацювати і залишатися єдиними. Саме тому Союз за народний рух буде завжди поруч з вами під час майбутніх виборів", - йдеться у привітанні Саркозі.

"Що стосується мене, то я особисто приїду підтримати Вас під час майбутньої виборчої кампанії", - сказав французький лідер, звертаючись до Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, 13 липня, партія прем'єра "Батьківщина" відзначає своє десятиріччя. Серед лідерів іноземних держав партію, крім Саркозі, привітав також прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Читайте також:

Тимошенко: з Росією слід спілкуватися з позиції сили

Тимошенко: у Помаранчевій революції ми обрали не тих лідерів

Тимошенко: щоб піднятися з колін, Україні треба спершу на них стати

Партія Тимошенко святкує 10 років

ВідеоСаркозі: Україні потрібна Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: