Сашко Білий отримав п'ять куль під час облави: дві від "Сокола" і три зі своєї зброї

Дата публікації
Сашко Білий отримав п'ять куль під час облави: дві від "Сокола" і три зі своєї зброї

Сашко Білий вбив себе під час спроби підстрелити міліціонера - версія МВС / charivne.info

У МВС оприлюднили результати медекспертизи та розповіли, як відбувалася операція із затримання.

Загибель активіста "Правого сектору" Сашка Білого, він же Олександр Музичко, одразу обросла чутками та версіями, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У вівторок, 25 березня, керівництво МВС виклало повну версію подій. За нею, спецгрупа "Сокол" приїхала на затримання Білого, який останні два тижні знаходиться у розшуку одразу у кількох кримінальних справах. Зокрема, Музичка підозрювали в організації збройної злочинної групи, яка діяла на Рівненщині.

"Було затримано три особи, у яких знаходився тут же автомат Калашникова з ріжком, з патронами, пістолет ПМ. На крики "Стояти! Міліція! Не рухатися!" Білий, перебуваючи на виході з кафе, зробив спробу втекти. Вискочив у вікно і, тікаючи, відкрив вогонь на ураження у наших співробітників "Сокіл", - розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов.

На часі медексперти вже завершили огляд тіла Сашка Білого, про результати якого розповів Євдокимов.

Олександр Музичко загинув від тяжких поранень

Олександр Музичко загинув від тяжких поранень

Виявилося, що Саша Білий отримав п'ять куль під час затримання. Дві кулі з табельної зброї міліціонера потрапили у ногу Білого. Ще три постріли - один з який і став смертельним - були зроблені з пістолета самого загиблого уже після того, як на нього ззаду накинувся міліціонер і повалив на землю.

"Коли він (Білий, - ред.) почав кульгати, у цей момент співробітник накидається на нього, аби завалити, стріляє Білий... . Падають на землю, стріляє другий раз... Лежить обличчям вниз, на землі, рука під собою. Коли намагаються руку з пістолетом знешкодити, звучить третій постріл", - розповів Євдокимов.

Він наголосив, що перші дві кулі, випущені з пістолета Білого, пройшли навиліт, а третя була смертельною - потрапила у серце.

"На мій погляд, це було бажання Білого. Того, хто позаду (співробітника "Соколу", - ред.), таким рухом збоку, розправитися. Бо якраз два поранення, не смертельні, вздовж жирову тканину зачіпляють, пролітають сліпі", - повідомив заступник Авакова.

Євдокимов наголосив, що троє співробітників, які затримували Білого, не одразу зрозуміли, що це були за постріли.

"Втрьох намагаються витягнуть руку. Викручують пістолет. Руки назад, наручники. І після цього бачать кров, але він ще живий", - додав силовик.

Він зауважив, що питання полягає у тому, чи хотів Білий застрелитися сам, чи "цими пострілами хотів вцілити у тих (правоохоронців, - ред.)".

Водночас, у мережі вже оприлюднили виписку з моргу про обстеження тіла вбитого Сашка Білого.

Facebook/ Настя Станко

"Перша куля в стегно попереду, друга в стегно позаду - обидві з автомата Калашникова, третя - в районі біля серця на виліт, четверта куля - в район серця, п'ята в серце і залишилася в тілі (ці три з Макарова). Від неї він і помер", - написала на своїй сторінці на Facebook журналістка "Громадського ТБ" Настя Станко.

Facebook/ Настя Станко

Трьох озброєних напарників Олександра Музичка міліціонери вивезли до Києва.

Нагадаємо, що у соратників застреленого керівника рівненського "Правого сектору" своя версія подій. За смерть Білого обіцяють помсту.

Затриманих вони називають заручниками. А смерть свого керівника цілеспрямованим вбивством. Друзі вбитого кажуть, що про кримінальні справи проти нього не знали.

Кореспондент ТСН Олександр Курсик

Саша Білий отримав п'ять куль під час затримання

Саша Білий отримав п'ять куль під час затримання
Наступна публікація