Савченко і Рубан залишаються на волі через неявку на суд адвокатів

Дата публікації
Перегляди
1246
Савченко і Рубан залишаються на волі через неявку на суд адвокатів

Засідання суду довелося перенести на кінець травня.

Броварський суд мав розглядати справу народного депутата Надії Савченко та Володимира Рубана - керівника центру звільнення військовополонених "Офіцерський корпус", які є підозрюваними у справі про тероризм, проте вони залишаються вільними до 31 травня.

Повідомила журналістка ТСН Ольга Кошеленко.

Суд не зміг відбутися через те, що адвокати Володимира Рубана не прийшли на засідання. Вони заздалегідь повідомили, що один з них перебуває у відпустці, а інший – задіяний у іншому судовому процесі.

Прокурори саме сьогодні хотіли просити продовження арешту для обох підсудних. Вони констатували, що справа невідкладна і навіть пропонували Рубану призначити тимчасового адвоката, щоб справу розглянути саме сьогодні. Втім, суд вирішив інакше – засідання перенесли на кінець травня.

Броварський суд розглядає справу Савченко та Рубана

Броварський суд розглядає справу Савченко та Рубана

Нагадаємо, обоє є підозрюваними у справі про тероризм, і обох у середині квітня випустили з-під варти, бо термін арешту сплив. За цей час вони встигли відсвяткувати свята на волі, Рубан навіть з’їздив за кордон навідати дітей і повернутися. Вони запевняють, що їхня взірцева поведінка є найкращим доказом, що вони ані тікати за кордон, ані вчиняти інші правопорушення не будуть.