Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко пояснила, чому не хоче відпочивати після ув'язнення

Надія важко звикає до великої кількості людей.

Звільнена з полону українська льотчиця Надія Савченко не піде у відпустку, оскільки не хоче ховатись від людей. Про це Надія розповіла на своїй першій прес-конференції після звільнення.

Савченко каже, що почувається ніяково від великої кількості людей, тим більше коли до неї йдуть та намагаються обійняти. Однак, хоче швидше до цього звикнути, адже в тюрмі геть відвикла від суспільства. І вважає, що чим більш вона буватиме у людних містах та на різноманітних заходах, тим швидше соціалізується.

"Я зрозуміла, якщо я піду у відпустку – я залишусь у тюрмі", - пояснила Савченко.

Як відомо, наступного ж дня після звільнення з полону Савченко з сестрою поїхала до комітетів Верховної Ради, де підтримала родичів полонених бойовиками військових.

Нагадаємо, що українську льотчицю Надію Савченко після 708 днів полону повернули на Батьківщину. Президентський борт приземлився в аеропорту "Бориспіль" 25 травня вдень. Колишню бранку РФ, яка вийшла з літака босоніж, зустрічав натовп журналістів та політики. Зокрема, з величезним букетом, від якого Савченко відмовилася, прибула Юлія Тимошенко.

До слова, родичам льотчиці – її сестрі та матері – ніхто не повідомив точного часу прибуття Надії. Вони були вимушені їхати до літовища своїм ходомПісля зустрічі із журналістами та гнівної промови на адресу нетактовних працівників пера, Савченко поїхала до Адміністрації Президента.

Там льотчиця подякувала військовим та українцям за те, що повернулася. Крім того, жінка вибачилася перед побратимами за те, що досі жива. Президент України, своєю чергою, за незламність волі та жертовність вручив Савченко орден "Золота Зірка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції