Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко розповіла, що її помічник, названий співучасником Рубана, звільнився через нову роботу

Нардеп прокоментувала участь Олега Мєзенцева у справі переговорника.

Помічник нардепа Надії Савченко Олег Мєзенцев, якого СБУ вважає причетним до підготовки теракту керівником Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном, звільнився через те, що знайшов іншу роботу.

Про це заявила Савченко, відповідаючи на запитання журналістів, пише Hromadske.

"Мєзенцев їздив до мене у російські суди. Я подивилася той список підозрюваних (документи обвинувачення - прим.ред.)... Я так розумію, що вони у ці списки записали взагалі всіх тих, хто знає Рубана", - наголосила вона.

За словами Савченко, Мєзенцев написав заяву на звільнення, оскільки він знайшов іншу роботу.

"Я повинна була звільнити його з понеділка, що в принципі і зроблю... Спершу я напишу заяву на звільнення, а скільки триватиме процес його звільнення..." - додала нардеп, уточнивши, що Мєзенцев "попрощався, сказав, що поїхав працювати".

Окремо Савченко запевнила, що не знає, "яка зараз в нього робота".

Зазначимо, у підозрі СБУ щодо Рубана Мєзенцева називають співучасником підозрюваного. У документі йдеться: "Діючи з власних ідейних переконань та мотивів для забезпечення виконання виниклого умислу на вчинення терористичного акту Рубан В.В. за невстановлених обставин, місці та часі, але не пізніше 14.11.2017, діючи умисно, здійснив дії щодо готування до вчинення вказаного злочину, а саме підшукав співучасників – радикально антиукраїнськи налаштованих громадян України: Шашкіна В.А., Мезенцева О.В., Захарченка О.В., Березня Г.П., Ляща С.В. та інших невстановлених осіб, яких підбурив до участі у вчиненні злочину та вступив з ними в змову на вчинення запланованого терористичного акту. Вказані особи усвідомлюючи суспільно небезпечний характер запланованих дій надали згоду на участь у зазначеному злочині".

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.   Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції