Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Савченко вже шостий день не п'є воду. До льотчиці нікого не пускають

Детальнішу інформацію після обіду розповість інший адфокат Савченко - Микола Полозов, який зараз перебуває в РФ

Адвокат незаконно засудженої у Росії української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що на вихідних до української бранки нікого не пустили. Про це правозахисник написав у своєму Twitter.

Окрім того, він наголосив, що сьогодні вже шостий день сухого голодування Савченко.

"Сьогодні шостий день сухого голодування Савченко. У вихідні дні до неї ніхто не міг потрапити", - написав Фейгін.

Він також зазначив, що детальнішу інформацію буде повідомлено після обіду Миколою Полозовим, який сьогодні домагатиметься зустрічі із Савченко в СІЗО, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

При цьому зазначається, що достовірної інформації про стан здоров'я льотчиці немає.

Нагадаємо, 6 квітня Надія Савченко відновила сухе голодування. Українська льотчиця не згодна із вироком російського суду та заявила про намір продовжувати сухе голодування до тих пір, поки її не відправлять в Україну. За словами адвокатів Савченко, бранку намагалися відмовити від цієї ідеї, втім Надія була налаштована рішуче. Наразі інформації про стан її здоров'я у адвокатів немає.

При цьому, у міністерстві закордонних справ України заявили, що заборонивши українським консулам та дипломата візити до Надії Савченко, російська сторона намагається приховати реальний стан льотчиці. Окрім того, у міністерстві заявляють, що РФ також намагається ввести в оману світову спільноту та створити загрожу життю Надії Савченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції