Савченко зустрілася з "сепаратистом", щоб обговорити відкриття в Києві посольства "ЛДНР"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Насправді підставного представника "ЛДНР" нардепу підіслали журналісти.

Журналісти вирішили піти на провокаційний експеримент та зателефонувати нардепу Надії Савченко "від імені сепаратистів" з пропозицією відкрити в Києві представництво "ЛДНР" під виглядом культурного центру.

Журналіст проекту "Гроші" представився Савченко під час телефонного дзвінка "людиною Захарченка" і спробував вмовити її на зустріч, а також співпрацю з керівниками "ДНР".

"Місто Донецьк на зв'язку. Телефоную за вказівкою Сан Вадимовича. Дозвольте представитися, Олексій Олександрович Кострубицький, міністерство у справах цивільної оборони. Хотіли б від республіки подякувати вам за вашу позицію і за те, що ви єдина адекватна там людина", — сказав журналіст під час дзвінка та запропонував нардепу піти на діалог.

"Давно говорила, що я готова на адекватне спілкування, готова ризикувать, я думаю, я це довела. Без проблем. Готова", — відповіла Савченко.

"Надю, можете ви їм там нарешті пояснити, що у нас тут мирні люди на Донбасі. Ми спокійно хочемо провести вибори, делегувати до парламенту людей наших, щоб було нормальне представництво і війна нарешті скінчилася", — сказав журналіст.

"Хорошо, Алексей. Давайте телефон, людина буде", — Савченко погодилася зустрітися з "представником бойовиків". 

Пізніше нардепу нібито від імені донецьких бойовиків зателефонував професійний актор, який заявив, що працює в Києві "під прикриттям". Савченко чоловік представився Дмитром.

За словами журналістів, нардеп розмовляла телефоном просто із сесійної зали Верховної Ради. Так, вона сказала, що о другій дня сесія завершиться, відтак вона буде готова зустрітися зі "шпигуном" у кафе, хоча попередила про можливе запізнення.

Відео Перемовини Савченко з сепаратистами, повернення Аделаджі та VIP-канікули депутатів – Гроші

На зустрічі чоловік, що представився Дмитром, запропонував Савченко відкрити посольство "ЛДНР" в Києві під прикриттям культурного центру.

"Юридично це в принципі неможливо", — відповіла нардеп.

Натомість підставний представник терористичної організації запевнив Савченко, що для цього "гроші в них є".

"Зараз поки що трохи рано. Цей проект можливий. Він повинен початися на день св. Миколая. Я пошукаю людину, я навіть знаю людину, яка зможе допомогти вам з цим проектом. Якщо це почнеться з дітей, це буде хорошо", — сказала нардеп, додавши співрозмовнику, що "ви пр*али, парні, багато часу".

Цікаво, що Савченко назвала цей проект "За мир". Вона також зазначила, що він має розпочатися під час релігійних свят.

"Взяти з собою матерів, які не боятимуться. Люди добре сприймають дітей і жінок", — підкреслила нардеп у розмові з "сепаратистом".

Також Савченко у розмові заявила, що не любить Кремль.

"Я не люблю не Росію. Я не люблю Кремль і російську владу", — сказала вона.

"Понімаєте, чого я не називаю своїх друзів. Якщо зараз ми вам поможем, даже не фінансірованієм, то ви автоматично знищите цих людей", — додала Савченко.

Згодом зайшла мова про так званого керівника "ДНР" Олександра Захарченка, тож Савченко скористалася змогою, щоб передати йому привіт.

"Саші прівєт великий. Скажіть, що було б добре 23-го зустрітися Мінську", — сказала нардеп.

Відео Савченко визнала, що зустрічалася з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР"

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємні переговори народного депутата України Надії Савченко із ватажками терористичних угруповань "ДНР" і "ЛНР" у столиці Білорусі Мінську. Сама політик зустріч із бойовиками коментувати відмовилася.

Своєю чергою, головний "ЛНРівець" Ігор Плотницький підтвердив, що він і очільник "ДНР" Олександр Захарченко провели зустріч з нардепом Надією Савченко, під час якої обговорювали обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".

"Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес відбувається в рамках мінських переговорів", — сказав він.

У "Батьківщині" переговори свого депутата із бойовиками назвали неприпустимими. 

Пізніше Савченко підтвердила перемовини з ватажками терористів. Вона заявила, що не побачила "чорта" у Захарченку та Плотницькому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції