Савік Шустер заявив про диверсію проти українських телеканалів

Невідомий зловмисник проник на територію столичної телевежі та відімкнув сигнал віщання декількох каналів.

Невідомий влаштував диверсію проти українських каналів, проникнувши на територію столичної телевежі та відімкнувши від живлення сигнали на метрових та дециметрових хвилях.

В результаті зник ефір на кількох українських каналах.

Такою інформацією володіють журналісти "Шустер Live".

За їх даними, о 6 ранку 16 вересня зловмисник проник на територію телевежі, знайшов щитову та відімкнув живлення.

Журналісти висловили припущення, що молодий чоловік, як його описали свідки, знав про місце знаходження щитової і добре орієнтувався на території телевежі.

У результаті відімкнення зникли сигнали декількох каналів, проте не повністю. Продовжувало працювати  резервне живлення.

Коли зловмисник пішов, щоб знайти загальну щитову, його зупинили співробітники телевежі. Чоловік їм представився головним техніком, проте виявилося, що співробітники добре знали, усіх, хто з ними працював та запідозрили обман.

Чоловік втік, охорона його не затримала, прийнявши за місцевого мешканця, що здійснює ранкову пробіжку.

В результаті відімкнення живлення декілька каналів. Що працювали на метрових хвилях, втратили віщання на три хвилини. Ті ж українські канали, що віщають на дециметрових хвилях, випали з ефіру на 45 хвилин.

Нагадаємо, тиждень тому ведучий програми "Шустер Live" Савік Шустер повідомив про намагання зірвати прямий ефір програми та про те, що здійснюється зовнішнє технічне втручання в роботу "Савік Шустер Студія".

За його словами, в минулий 12 та 14 вересня студія піддалася дії електромагнітного випромінювання, що призвело до виходу зі строю ефірної техніки, засобів зв'язку, а також вплинуло на здоров'ї співробітників.

За інформацією журналістів Шустер Live, втручання в роботу студії сталося за допомогою особливого пристрою, котрий глушить ефір. Його не можна придбати у вільному продажу, і ним користуються лише державні та правоохоронні органи.

Читайте також:

Журналісти вимагають використовувати нові методи у справі Ґонґадзе

Ющенко: створення широкої коаліції зірвали журналісти

В "Борисполі" затримали російських журналістів

Журналіст, який кинув черевик у Буша, вийде на свободу достроково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: