Сайт "Миротворець" відновить роботу після скандалу із даними журналістів

Ресурс почне працювати вже скоро. 

Український сайт "Миротворець", який у відкритому доступі оприлюднив дані акредитованих у "ДНР" представників ЗМІ, продовжить свою роботу.

На стартовій сторінці ресурсу відображається велике повідомлення червоним шрифтом, в якому автори дякують добровольцям, силовикам, волонтерам та простим людям за підтримку.

"Безумовно, що за такої підтримки нашого народу, повноцінне функціонування сайту "Миротворець" буде відновлено найближчим часом", - йдеться у тексті.

Повідомлення Миротворця
Центр "Миротворець"

Нагадаємо, раніше український ресурс "Миротворець" опублікував список журналістів, які отримали "акредитацію" для роботи на окупованих територіях Донецької області у так званому міністерстві інформації "ДНР". Повідомляється, що за інформацією бойовиків дозвіл на роботу було видано 7901 співробітникові ЗМІ, українські активісти вказують на дані 4068.

Українські і зарубіжні представники ЗМІ заявили про невдоволення публікацією відомостей про "акредитації".

Про рішення закрити онлайн-ресурс працівники сайту оголосили 13 травня через негативну реакцію представників  ЄС та українського Омбудсмена Валерії Лутковської на оприлюднення даних журналістів. На захист сайту стали глава МВС Арсен Аваков та заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: