Сайт "Миротворець" зупиняє свої сервери

Сайт "Миротворець" зупиняє свої сервери

Сайт "Миротворець" зупиняє свої сервери

Фото: Центр "Миротворець"

До певних розділів матимуть доступ лише окремі категорії користувачів.

Центр "Миротворець" заявив про зупинку своїх серверів.

Про це повідомляється на сайті проєкту.

"Сьогодні, 10.12.2019 року, о 18:00 на радість потворам від медіябл*тьства, бойовикам та російським найманцям, а також на вимогу деяких об’єктивних обставин ми повністю зупиняємо сервери Миротворця, а саме: сайт myrotvorets.center та всі його дзеркала", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у "Миротворці", доступ до відомостей про об’єкти дослідження у розділі "Чистилище" буде тимчасово забезпечений лише для окремих категорій користувачів на визначеному закритому ресурсі.

"Всі інші проекти Центру працюватимуть і надалі у відкритому і доступному режимі", - додали в центрі.

Окремо у "Миротворці" зазначили, що розраховують виконати роботу протягом двох годин, після чого роботу серверів буде відновлено.

Наразі причини такого рішення не повідомляються.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це - перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочалася зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а після 16-ї - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

О 16:00 була запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів, однак зустріч "четвірки" розпочалася на дві з половиною години пізніше. Також відбулися перші перемовини віч-на-віч Зеленського та Путіна.

Зустрічі тривали майже до опівночі за Києвом, після чого лідери "нормандської четвірки" дали разом пресконференцію та оприлюднили спільну заяву

Володимир Зеленський під час спілкування з пресою назвав головною перемогою саміту в Парижі обмін полоненими до кінця року у форматі "всіх на всіх", але визнав, що цього "замало". Сторони під час зустрічей також обговорили "газове питання", контроль кордону на Донбасі, а також домовились про наступний саміт протягом чотирьох місяців.  

Повну хронологію перемовин "нормандської четвірки" читайте за цим посиланням

Повʼязані теми:

Наступна публікація