Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сайт та пошта "Антонова" зламані хакерами - заява про конфлікт із "Укроборонпромом" виявилася фейком

Нині сайт підприємства взагалі не працює.

Заява ДП "Антонов" про некваліфіковане управління державного концерну "Укроборонпром", яке веде до занепаду підприємства, а також відсутність замовлень на виготовлення літаків виявилася фейковою.

Про це ТСН повідомили в "Укроборонпромі".

Там пояснили, що хакери, швидше за все, зламали сервери, на яких були розміщені сайт та електронна пошта "Антонова". Від імені підприємства зробили фейкову заяву.

"Сьогодні, 19 квітня, сайт ДП "Антонов" учергове був атакований хакерами, про що офіційно повідомила прес-служба підприємства. У зв'язку з цим просимо представників ЗМІ бути обачними і не йти на поводу у зловмисників, які цілеспрямовано намагаються дискредитувати провідне українське підприємство у галузі авіабудування", - зазначили згодом на сторінці "Укроборонпрому" у Facebook.

Нині сайт "Антонова" не відкривається. На сторінці підприємства у Facebook прес-служба "Антонова" підтвердила, що сайт зламали хакери:

"Від 19 квітня 2018 року корпоративний сайт ДП "Антонов" закрито в зв’язку з черговою хакерською атакою. Будь-які повідомлення, які поширюються з сайту antonov.com, починаючи від 19 квітня, є хибними. Дякуємо за розуміння!".

Залиште свій коментар

Вибір редакції