Сайт ЗНО завис у найвідповідальнішу мить під тиском абітурієнтів

Скачати запрошення-перепустку пощастило не всім.

Форс-мажор під час загальноукраїнського ЗНО: інформаційна сторінка Українського центру оцінювання якості освіти не витримала навантаження і зависла. Ресурс штурмували абітурієнти, щоби роздрукувати запрошення-перепустку на ЗНО, адже вже в четвер стартує незалежне оцінювання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тестування почнеться з української мови та літератури. Той, хто не складе цей предмет, до інших тестів допущений не буде.

Щоби потрапити на тести з української мови та літератури, абітурієнту з собою слід мати сертифікат, паспорт або інший документ і запрошення-перепустку. Її слід роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті центру. Який висів із самого ранку.

Керівник центру пояснює, що не очікували такого ажіотажу в останній день. Адже запрошення-перепустки були доступні вже понад два тижні.

Складати ЗНО мають 267 тисяч осіб. Результати не лишень зарахують як державну підсумкову атестацію – від них залежатиме й доля наступних тестувань.

Тобто разом з абітурієнтами до роботи візьмуться й експертні групи. Вони визначать поріг "склав - не склав". Хто не подолає поріг з української – не отримає запрошення-перепустку на наступні тестування. Поріг стане відомим напередодні оголошення результатів по ЗНО. І станеться це, поки орієнтовно, 26-27 травня.

ВідеоІнформаційна сторінка Українського центру оцінювання якості освіти не витримала навантаження

Усі хто з поважних причин не зміг прибути на основне тестування, може зареєструватися на додаткову сесію. Реєстрація триває до 20 травня.

По обіді на сайті центру вивісили повідомлення, що запрошення-перепустка, яку неможна роздрукувати, бо сайт висить, не є обов'язковим документом. І учасник може бути допущений до ЗНО без неї.

На період оголошення результатів тестування уже обіцяють збільшити потужності, аби система під натиском абітурієнтів знову не лягла. До речі, у центрі запевнили, що встановили таку систему захисту, що безслідно там внести якісь правки нікому не вдасться.

Як уже повідомлялося, батьки молодших учнів нарікають на ЗНО, через яке зупиняється навчання у школах.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: