Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сайти центрів оцінювання якості освіти не витримали навантаження: як абітурієнтам скласти пробне ЗНО

Сайти центрів оцінювання якості освіти не витримали навантаження: як абітурієнтам скласти пробне ЗНО

Вступники складають пробне тестування з української мови і літератури.

Сайти українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі не витримують навантаження через велику кількість абітурієнтів, які намагаються вдома пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Про це повідомила пресслужба УЦОЯО.

Зазначається, що щойно кількість відвідувачів зменшиться – сайти відновлять свою роботу. Вступники можуть завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів до 18:00 19 червня.

Якщо не вдається зайти в особисті кабінети учасників пробного ЗНО на сайтах РЦОЯО, зошит можна буде завантажити і скористатися сервісом визначення результатів на сайті.

Наразі Український центр оцінювання якості освіти працює над тим, щоб усунути технічні проблеми.

Слід зауважити, що на пробне ЗНО з української мови і літератури зареєструвалося 190 тисяч охочих. Але уряд в ніч на суботу скасував проведення пробного тестування - усе через погіршення епідеміологічної ситуації. Відтак, пробне ЗНО абітурієнтам запропонували пройти онлайн.

Відео Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО"

15 червня абітурієнти мали б писати пробний іспит з української мови. На нього зареєструвалося 190 тисяч охочих. Але уряд в ніч на суботу скасував проведення пробного тестування і усе через погіршення епідеміологічної ситуації. Відтак, пробне ЗНО абітурієнтам запропонували пройти онлайн. Тим часом освітній омбудсмен повідомив, що у владних кабінетах готується план відмови від цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання взагалі. Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО" і у ці хвилини збираються під стінами міністерства – дивіться у сюжеті.  

Абітурієнти оголосили про акцію протесту "Руки геть від ЗНО"

Як повідомлялося, уряд скасував рішення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок, 15 червня. Пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції