Сбербанк Росії порадив Україні провести реформу освіти

На думку глави Сбербанку Росії Германа Грефа, який займається активною пропагандою освітньої реформи і в своїй країні, інноваційна економіка вимагає радикального поліпшення кваліфікації робочої сили.

В Україні необхідно провести широку реформу в освіті, в іншому випадку кваліфікація робочої сили в країні не буде відповідати вимогам інноваційної економіки.

Про це заявив глава Сбербанку Росії Герман Греф.

"Реформа освіти - це те, що не можна відкладати ні на день. Її відсутність - це віддалення власного майбутнього. Економіка України знаходиться зараз на етапі, який підлягає не інноваційному розвитку, а модернізаційному. Модернізувати економіку Україну потрібно якраз ті самі 10-15-20 років, щоб дійти до стадії інноваційного розвитку. За цей період і потрібно підготувати нову генерацію молодих людей, яка зможе конкурувати в інноваційній економіці", - упевнений Греф.

На думку екс-міністра економічного розвитку РФ, який займається активною пропагандою освітньої реформи і в своїй країні, інноваційна економіка вимагає радикального поліпшення кваліфікації робочої сили.

"Приходить новий час, що виявляє явну невідповідність між запитами цього часу і кваліфікацією робочої сили, навіть найкращої, яку ми готуємо. Тому дуже важливо цей зсув здійснити. Це завдання, які абсолютно між собою пов'язані - і за часом, і по значимості", - заявив Греф.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник вважає, що існування некомплектних шкіл, які "ведуть в нікуди" знижує якість освіти. Після таких шкіл мріяти можна хіба що про "професію скотаря".

У Генпрокуратурі нарікають, що місцеві органи влади приймають рішення про закриття шкіл, а міністр науки і освіти Дмитро Табачник бачить у цьому позитивну тенденцію.

Читайте також:

Янукович пообіцяв контролювати освітні реформи Табачника

Україні більше не потрібні юристи та економісти

Табачник пишається закриттям шкіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: