Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБівці в масках та з пакунками покинули редакцію "РИА Новости"

Про те, що вилучено, не повідомили.

Співробітники СБУ завершили обшук у редакції видання "РИА Новости", передає з місця подій кореспондент ТСН.

СБівці вийшли з приміщення з чорними  пакунками. Проте не прокоментували, що саме було вилучено. Обшук тривав понад 8 годин. Протягом цього часу до редакції впустили лише адвоката.

Щодо керівника "РИА Новости Україна" Кирила Вишинського - він затриманий. Його звинувачують у державній зраді. Про нього відомо, що він родом з Дніпра, там починав працювати журналістом на місцевих каналах, пізніше - був власкором російського державного телеканалу "Росія". Саме як власкор працював на Майдані. Глядачі запам'ятали його прямі репортажі у дні розстрілів у 2014-му. Він перебував поруч із "Беркутом", там, куди пропускали винятково російських пропагандистів і розказував російській аудиторії про "майданівських бойовиків". Бойовиками він називав протестувальників. 

ВідеоСБІвці завершили обшук у "РИА Новости"

СБівці вийшли з приміщення з чорними пакунками. Проте не прокоментували, що саме було вилучено. Обшук тривав понад 8 годин. 

СБІвці завершили обшук у "РИА Новости"

У Службі безпеки заявили - підставами для обшуків стала оперативна інформація, що навесні 2014-го року Вишинського відправили до Криму вести підривну діяльність та виправдовувати анексію півострова. За що він отримав медаль від Кремля – "За повернення Криму" та орден "За заслуги перед отечеством". Медаль була вилучена під час обшуків.  Такі дії підпадають під кримінальну статтю – "державна зрада".

В СБУ кажуть, що Вишинський, окрім громадянства України, має ще й російський паспорт. Він також був знайдений під час обшуків.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Нагадаємо, Служба безпеки України 15 травня влаштувала обшук у київському офісі інформаційного агентства "РИА Новости Украина". Правоохоронці викрили ЗМІ у веденні гібридної інформаційної війни проти України. Згодом стало відомо, що правоохоронні органи проводять слідчі дії з журналістом агентства Кирилом Вишинським.

Залиште свій коментар

Вибір редакції