Перейти до змісту
СБУ: блогер погрожував Януковичу

СБУ: блогер погрожував Януковичу

Українські спецслужби звинуватили блогера Олега Шинкаренка у розміщенні в Інтернеті матеріалів, які містили погрози на адресу глави держави.

Служба безпеки України знайшла з блозі Олега Шинкаренка матеріали, що містили погрози на адресу президента Віктора Януковича.

Як повідомила прес-служба СБУ, "у ході проведення оперативно-розшукових заходів була отримана інформація щодо розміщення на сайті singing-foot.livejournal.com матеріалів, що містили погрози на адресу президента України".

"Вжитими заходами встановлено, що їх автором є громадянин України – Шинкаренко Олег Іванович, 1976 року народження", - йдеться у повідомлені відомства.

"Враховуючи те, що в його діях містились окремі ознаки злочину, передбаченого ст. 346 "погроза або насильство стосовно державного чи громадського діяча" Кримінального кодексу України, матеріали документування скеровано за компетенцією до органів прокуратури", - зазначили в СБУ.

Правоохоронці також пояснили, що саме за дорученням слідчого прокуратури Києва 30 липня Шинкаренку було передано відповідне запрошення для бесіди та доставлено його до приміщення столичної прокуратури.

Раніше сам Шинкаренко повідомив, що його відпустили після письмового свідчення, що він більше не буде у різкій формі критикувати владу у своєму ЖЖ.

"Оскільки конкретних вимог до мене поставлено не було, то слід розуміти це так, що будь-яка критика влади у ЖЖ може викликати нові переслідування", - написав Шинкаренко.

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса, Януковича та інше. Особливо зневажливо він ставився у записах до президента.

На звинувачення СБУ Шинкаренко одповів таким чином: "До вбивства президента або когось іншого я нікого не закликав. Вважаю, що це просто смішно. Але звичайно емоційну фразу, де є слово "вбивство", можна потрактувати у будь-який спосіб. ("Мы пойдем другим путем" В.І.Ленін про брата-терориста)".

"Мій блог далекий від скандалів і присвячений здебільшого мистецтву та повсякденним подіям мого життя", - написав він.

Читайте також:

СБУ заборонила блогеру критикувати владу

СБУ викликала блогера до слідчого

Банкова хоче від журналістів самоцензури

СБУ пригрозила депортувати журналіста за спілкування з опозицією

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин