СБУ буде розбиратися з антиукраїнською рекламою в Києві

Народні депутати попросили Службу безпеки розібратися, хто включив Україну до складу Росії на рекламних білбордах.

Служба безпеки має з'ясувати, хто замовив появу на вулицях Києва білбордів з написом "Проект Росія" та зображенням мапи СРСР, до складу якого включено Україну.

Про це заявив народний депутат від групи "За Україну" Андрій Парубій.

"СБУ, а також мерія Києва, яка відповідає за рекламні компанії, повинні дати відповідь, хто це замовив. Очевидно, це роблять проросійські політичні сили за підтримки Кремля", - наголосив політик.

"Знаючи, які плани є в певних політиків в Україні та Росії, вважаю, що СБУ потрібно з'ясувати, хто дав дозвіл повісити ці білборди, котрі явно суперечать законодавству України", - також обурився він.

Парубій зазначив, що "такого плану пропаганда не повинна з'являтися на вулицях української столиці". "Це дискредитує нашу українську державність і ставить під сумнів сам факт існування України", - наголосив депутат.

"В умах багатьох керівників РФ, у першу чергу президента і прем'єра, превалюють реваншистські плани з відновлення СРСР в рамках розширення Російської Федерації в різних можливих варіантах, аж до збереження державності тих країн які входили раніше до СРСР, але за умови обрання в цих країнах такого політичного керівництва, яке буде лояльним до Кремля. В мене викликає велике питання, яким чином ці білборди, така рекламна продукція могли з'явитися в столиці", - додав Парубій.

Нагадаємо, на вулицях Києва з'явилися білборди антиукраїнського змісту. На них зображена карта колишнього Радянського Союзу, в межі якого включена й Україна. На щиті замість "СРСР" написано "Проект Росія".

Формальним приводом для розміщення цієї реклами став вихід третьої книги з серії "Проект Росія", присвяченої пропаганді монархічної форми правління та її переваг.

Втім, за інформацією газети "Дело", цей проект є частиною масштабної схеми, що реалізується російськими політтехнологами за підтримки деяких політичних сил України, і пов'язана з бажанням російських політиків і бізнесменів вплинути на наступні президентські вибори в Україні.

Читайте також:

ЗМІ: Росія почала антиукраїнську кампанію в Києві

Опитування: українці люблять Росію більше, ніж росіяни Україну

Росія відмовилася ділитися з Україною радянським майном

Путін порадив не ігнорувати Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: