СБУ готова звинуватити російські спецслужби в шпигунстві

Голова СБУ Валентин Наливайченко вкотре заявив, що після 13 грудня співробітників ФСБ Росії в Криму не буде.

Після 13 грудня співробітників ФСБ Росії, які працюють в складі Чорноморського флоту, в Україні не буде, впевнена СБУ. В іншому разі росіян можуть покарати за шпигунство.

"СБУ впевнена, що після 13 грудня в Україні не буде співробітників ФСБ, принаймні, тих, хто порушує наше законодавство", - заявив голова СБУ Валентин Наливайченко.

Він підкреслив, що у служби "достатньо сил і засобів для того, щоб забезпечити виконання такого рішення, яке базується на національному законодавстві та міжнародному праві".

Наливайченко наголосив, що українське законодавство забороняє оперативно-технічну або іншу діяльність іноземних спецслужб на території України.

У той же час, він не виключив, що співробітники ФСБ можуть бути притягнуті до відповідальності за порушення цього рішення.

"Їх не буде на нашій території. Якщо вони будуть порушувати наше законодавство, то їх будуть притягувати до кримінальної відповідальності. Стаття "шпигунство" є в Кримінальному кодексі", - заявив Наливайченко.

Нагадаємо, Служба безпеки неодноразово заявляла, що після 13 грудня всі співробітники ФСБ Росії (наразі це 19 офіцерів) мають залишити територію України. За словами Валентина Наливайченка, до російської сторони вже було надіслано офіційне повідомлення з цього приводу.

Але, на думку російської сторони, подібні вимоги СБУ суперечать договору про базування ЧФ у Севастополі. Тому відповідь Москва обіцяє надати виключно відповідно до цього протоколу.

Читайте також:

Російські спецслужби не збираються залишати Крим

СБУ офіційно наказала 19 офіцерам ФСБ покинути Крим

СБУ обіцяє вигнати російські спецслужби з Криму

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: