СБУ має достатньо доказів розпалювання священиками УПЦ МП міжрелігійної ворожнечі

Дата публікації
Перегляди
2662
СБУ має достатньо доказів розпалювання священиками УПЦ МП міжрелігійної ворожнечі

прес-служба УПЦ МП

Кримінальні провадження щодо цієї справи порушені вже давно.

Під час обшуків у представників Української православної церкви Московського патріархату та допиту окремих осіб було зібрано достатньо доказів розпалювання ними міжрелігійної ворожнечі. 

Про це під час брифінгу заявив заступник голови Служби безпеки Віктор Кононенко, передає "Інтерфакс".

За його словами, слідчі дії щодо представників УПЦ МП проводилися в рамках кримінальних проваджень, відкритих "не сьогодні і не вчора". Кононенко запевнив, що доказова база зібрана. 

"Тобто, є відповідні докази. І під час допитів священиків теж. Матеріали, які нами вилучалися, розміщені на сайті СБУ, - можете самі подивитися, є це законним або протиправним. Я вважаю, що якщо говорять про те, що є одна віра, а всі інші віруючі - це неканонічно, розкольники - це обмеження їх прав", - додав заступник голови СБУ.

В Андріївській церкві відбулася перша літургія Вселенського патріархату

В Андріївській церкві відбулася перша літургія Вселенського патріархату

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко повідомив дату проведення Об'єднавчого собору в Україні. За словами глави держави він відбудеться 15 грудня. На ньому буде обрано предстоятеля Помісної української церкви, а також затверджено її статут. Вселенський патріарх Варфоломій розіслав запрошення на Об’єднавчий собор українським ієрархам, у якому розповів про процес його проведення.

У день Об'єднавчого собору ТСН покаже спецвипуск новин.

Константинопольський патріархат вирішив позбавити предстоятеля УПЦ Московського Патріархату Онуфрія титулу митрополита Київського. Станеться це після проведення Об'єднавчого собору та обрання нового голови єдиної Української помісної церкви.

Наступна публікація