Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ на Запоріжжі затримала місцевих чиновників завербованих спецслужбами РФ

Посадовці протягом трьох років "працювали" на російські спецслужби.

В Запорізькій області працівники Служби Безпеки України затримали посадовців місцевих органів самоврядування. Чиновники протягом трьох років допомагали Росії здійснювати підривну діяльність.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

У відомстві зазначили, що з липня 2015-го року до жовтня 2018-го чоловіки вербували мешканців Запорізької області.

"Підривна діяльність відбувалася шляхом підбору кандидатів та вербування проросійської агентури з числа мешканців Запорізької області та інших регіонів України, сприяння у підготовці до проведення масових акцій протесту та масових заворушень, у тому числі шляхом підготовки, передачі розвідувальної інформації щодо суспільно-політичної та соціально-економічної обстановки в Запорізькій області", - йдеться в повідомленні.

Також правоохоронці з'ясували, що протягом всього періоду "діяльності" вказані особи тісно контактували з одним із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області. 

Нагадаємо, нещодавно на Запоріжжі працівники СБУ викрили та затримали бойовика, який від березня 2015 перебував у лавах донецьких терористів та на посаді "командира танкового розрахунку" брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції на території Донецької області. 

Зазначається, що після служби в лавах "ДНР" чоловік виїхав до Росії, де був завербований представниками російських спецслужб. 

ВідеоРосійського шпигуна затримали на Запоріжжі

Російського шпигуна затримали на Запоріжжі. 50-річний чоловік мав збирати дані про переміщення українських спецпризначенців та чекати наказів від кураторів. До того ж мешканець Бердянського району тривалий час воював на боці донецьких бойовиків. 

Російського шпигуна затримали на Запоріжжі

Залиште свій коментар

Вибір редакції