СБУ "накрила" міжрегіональний конвертцентр із обігом у десятки мільйонів

Безтоварні угоди укладалися по всій Україні.

У Вінниці співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою викрили конвертаційний центр, який вивів у тіньовий обіг понад сорок мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Організатори конверту створили низку фіктивних фірм, через які конвертували гроші та мінімізували податкові платежі для комерційних структур. Для цього вони уклали безтоварні угоди з понад тридцятьма підприємствами реального сектора економіки з Київської, Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей", - йдеться у повідомлення.

Правоохоронці під час обшуків вилучили печатки, рахунки та реквізити фіктивних фірм, жорсткі диски та чекові книжки, які доводять проведення фінансових оборудок.

СБУ наклало арешт на банківські рахунки виявлених фіктивних фірм та заблокувала понад 2,5 мільйони гривень.

Наразі триває перевірка фінансової діяльності конвертаційного центру та було відкрито відповідне кримінальне провадження.

Нагадаємо, що раніше у Запоріжжі оперативники ліквідували діяльність потужного конвертаційного центру, обіг грошей за 2015 рік якого становить понад 100 млн гривень. Як з'ясувалося, учасники "конверта" з метою прикриття своєї діяльності створили та зареєстрували низку підприємств, через які проводили фіктивні фінансові операції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: