СБУ назвала чергову порцію "корупціонерів" у владі (відео)

Дісталося "бютівцям", "нашоукраїнцям", "регіоналам", а також представникам Міністерства праці та соціальної політики.

Служба безпеки України виявила ряд фактів корупції, до яких причетні деякі народні депутати.

Про це сьогодні на позачерговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань протидії корупції повідомив заступник голови СБУ Тиберій Дурдиненць.

За його словами, СБУ задокументувала та припинила протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, відомого в середовищі контрабандистів під назвою "Берега".

Валентин Наливайченко
УНІАН
Валентин Наливайченко продовжує "викривати корупціонерів"
"Як тільки ми порушили кримінальну справу, до нас надійшло звернення від народного депутата України Олега Радковського (БЮТ), у якому він зазначає, що є "почесним президентом холдингової компанії "Берег-Груп", та звинувачує нас у тому, що ми виконуємо замовлення конкурентів та наші заходи носять замовний характер", - сказав він.

При цьому Дурдинець зауважив, що аналогічні звернення цей депутат надіслав до Генпрокуратури, яка не виявила будь-яких порушень в діях співробітників СБУ, більше того, на сьогодні порушено та розслідувано три кримінальних справи за фактами контрабанди цієї групи та попереджено нанесення збитків державі від протиправної діяльності, які щорічно сягали 400 млн. грн.

Для іншого прикладу корупційних дій Дурдинець навів діяльність депутата Дмитра Святаша (Партія регіонів), який з метою “упередження законних дій правоохоронців з документування можливої протиправної діяльності підконтрольних йому комерційних структур” звернувся до СБУ з переліком 14 нежитлових приміщень загальною площею у кілька тисяч кв. м. на території Харківської області, які нібито використовуються ним для здійснення депутатських повноважень.

"У нас є дані, які перебувають у перевірці, які свідчать, що окремі з них використовуються у протиправній діяльності", - сказав заступник голови СБУ.

Також він навів звернення депутата Михайла Волинця (БЮТ) з приводу перевірки можливого незаконного використання понад 80 млн. грн. бюджетних коштів на Петровському заводі вугільного машинобудування, виділених для забезпечення безпеки шахтарів. За його словами, Волинець у своєму зверненні вимагав припинити перевірку.

Наручники
Veer
СБУ стверджує, що у владі є чимало ласих до незаконної наживи людей
Водночас, перевіряючи факти порушення головою Держспоживстандарту вимог чинного законодавства при призначенні на керівні посади в обласних управліннях у справах захисту прав споживачів, СБУ отримала звернення від депутата Юрія Кармазіна (НУ-НС), в якому він звинувачує Службу у політичних переслідуваннях та вимагає припинити перевірку.

Як зазначив Дурдинець, "на даний час у нас в перевірці знаходяться матеріали щодо фактів хабарництва під час видачі сертифікатів відповідності вимогам Держстандарту, які видаються з порушенням встановленого порядку на транспортні засоби іноземного походження при їх ввезенні в Україну для постійного користування".

Крім того, сьогодні в.о. глави СБУ Валентин Наливайченко заявив, що СБУ викрила факт розкрадання у цьому році 60 млн. грн. бюджетних коштів посадовцями Мінпраці та соціальної політики під час закупівлі 18,5 тис. інвалідних візків.

За його словами, встановлено, що з ціни за кожен закуплений візок присвоювалося по 2 тис. грн.

Нагадаємо, раніше СБУ вже заявляла про корупцію серед народних депутатів Геннадія Москаля (НУ-НС), Івана Сідельника (БЮТ), Гарегіна Арутюнова (БЮТ).

ВідеоСБУ розказала про розкрадання 60 млн. гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: