СБУ не дає Турчинову користуватися комп'ютером і телефоном

Перший заступник голови партії "Батьківщина" заявив, що допити в СБУ його нервують та відволікають від організації виборчого процесу.

Перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що виклики на допит у СБУ відволікають його від організації виборчого процесу і нервують.

"У СБУ мені не дають користуватися робочим телефоном, комп'ютером, щоб я міг працювати щодо керівництва виборчим процесом", - поскаржився він журналістам перед черговим допитом в Службі безпеки.

Крім того, Турчинов заявив, що не вважає виклики його на допит слідчими діями.

"Всі ці процедури я не вважаю слідчими діями, я вважаю це спробою тиску на опозицію, і спробою відпрацювати замовлення тих, хто приватизує країну", - заявив екс-віце-прем'єр.

Коментуючи інформацію СБУ, що на минулому допиті була проведена очна ставка, і Турчинов не відповів на питання слідчих, він заявив: "Я завжди відповідаю на питання. Інша річ, що мої відповіді не подобаються працівникам СБУ".

"Я не можу це назвати очною ставкою - на 5 хвилин завели жіночку, запитали у неї: "Ви знаєте Турчинова?". Вона каже, що бачила по телевізору, і півтора роки тому один раз була на його нараді", - розповів він.

"На жаль, я не пам'ятаю цю жіночку, і не зміг нічим допомогти слідству", - додав Турчинов.

За його словами, такі очні ставки "ні про що і ні для чого".

Нагадаємо, 28 вересня Турчинов учетверте прибув на допит до Служби безпеки. Перед тим як зайти до будівлі СБУ, він заявив, що цього дня має відбутися конференція київського обласного осередку партії "Батьківщина", але він не може бути присутнім на ній, бо вимушений знову йти на допит.

Читайте також:

Турчинова вчетверте викликали на допит в СБУ

Ще одному соратнику Тимошенко загрожує кримінальна справа

СБУ влаштувала Турчинову очну ставку

У БЮТ скаржаться на тиск Турчинова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: