СБУ не допустить проведення референдуму в Криму

Українські спецслужби не дадуть провести в Криму референдум, який готує "одна з політичних сил" разом з "адміністрацією іноземної держави".

Служба безпеки України не допустить проведення в Криму референдуму, який готує "одна надзвичайно небезпечна парламентська партія", заявив керівник відомства Валентин Наливайченко.

"Одна з політичних партій, яка представлена у парламенті, є надзвичайно небезпечною у своїх діях. Наприклад, зараз вона готує проект референдуму в Криму. Ми не допустимо проведення цього референдуму, але скільки сил правоохоронні органи витратять, щоб не дати політичній силі цього зробити", - заявив він в ефірі програми "Свобода на Інтері" ввечері 22 травня.

Наливайченко також зауважив, що цей референдум "готується у штучний спосіб, за підтримки адміністрації іноземної держави".

При цьому голова СБУ наголосив, що у його відомстві більше немає "п'ятого правління". "Ми не слідкуємо за громадянами", - підкреслив він. Водночас Наливайченко зауважив, що необхідно реагувати на дії штучно створених організацій, яка ставлять під сумнів територіальну цілісність та суверенітет України.

Читайте також:

Після Севастополя від української мови відмовляється увесь Крим

Школи Севастополя змусили викладати російською мовою

Україна наполягає на виведенні ЧФ Росії з Криму

Російські націоналісти можуть спровокувати війну в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: